Pudełka fasonowe z obustronnym nadrukiem

Pudełka fasonowe z obustronnym nadrukiem dla Tangle Teezer

Poznaj realizację pudełek fasonowych z obustronnym nadrukiem dla marki Tangle Teezer.

Produkty marki Tangle Teezer powstają w wyniku troski o zdrowe i piękne włosy. My natomiast doskonale wiemy, jak zadbać o tak nietuzinkowy produkt.

Chcesz wiedzieć, jak stworzyliśmy to opakowanie?

Zapraszamy to lektury.

pudełka fasonowe z obustronnym nadrukiem
Pudełka fasonowe bez problemu otworzysz i zamkniesz kiedy chcesz.
pudełka fasonowe z obustronnym nadrukiem
Pudełka z podwójnym nadrukiem – na zewnątrz i w środku.

Pudełka na zamówienie – przepis na sukces

Sprawdzonym sposobem i jednocześnie gwarancją sukcesu przy pakowaniu wielu rodzajów produktów jest wykrojnikowy karton fasonowy. O jego funkcjonalności przekonało się już wielu naszych klientów. Jednak tym razem, dla jeszcze lepszego efektu, zaoferowaliśmy coś więcej…

Każde opakowanie odgrywa niezwykle ważną rolę w procesie sprzedaży, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie nie brakowało ekskluzywnych kartonów. Do tej grupy zdecydowanie należą pudełka fasonowe z obustronnym nadrukiem. To właśnie była nasza propozycja dla marki Tangle Teezer.

pudełka fasonowe z obustronnym nadrukiem
Pudełka fasonowe gwarantują bezpieczeństwo dla wysyłanych produktów.
pudełka fasonowe z obustronnym nadrukiem
Sprawdzą się znakomicie podczas osobistego wręczania. To doskonały wybór na pudełko powitalne dla nowych pracowników.

Klienci często nadają tym opakowaniom rangę premium. Czy słusznie? Oczywiście, że tak!

Kaszerowane kartoniki, dzięki dwuwarstwowej konstrukcji i zastosowaniu odpowiednich surowców, są wytrzymałe i gwarantują bezpieczeństwo produktu. Ich ogromną zaletą jest możliwość zastosowania wysokiej jakości druku offsetowego oraz zróżnicowanych uszlachetnień, co świetnie wpływa na prezentację opakowania i idealnie sprawdza się przy wymagających projektach. Atrakcyjne wizualnie pudełko kaszerowane na pewno przyciągnie uwagę, a tym samym zachęci do zakupu.

Wielkość opakowania możemy dostosować do wytycznych klienta i wymagań produktu. Pudełka na zamówienie to nasza specjalność! Służymy fachowym doradztwem i świetnie potrafimy skroić idealne kartoniki.

pudełka fasonowe z obustronnym nadrukiem
Rozłożone pudełka fasonowe zajmują niewiele miejsca a ich złożenie to tylko chwila.
pudełka fasonowe z obustronnym nadrukiem
Przekaż swój komunikat tylko wybranym osobom.

Pudełka fasonowe z obustronnym nadrukiem

Opakowanie nie musi być nudne. Wszystko to za sprawą możliwości nadrukowania na nim dowolnej grafiki. To właśnie możesz osiągnąć wybierając pudełko kaszerowane. Ma ono w sobie ogromny potencjał. Sam decydujesz, jaki charakter chcesz mu nadać. Kartonik bardzo dobrze się sprawdzi jako opakowanie prezentowe lub reklamowe. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości i koncepcji.

W przypadku opakowania Tangle Teezer nadrukowany na pudełku odcień uzyskaliśmy za pomocą 4 kolorów – CMYK. Wybór pięknego pudrowego różu nie był przypadkowy. Większość produktów tej firmy to odcienie różu i czerni, dlatego uzyskanie spójności wizualnej było kluczowe. Główne miejsce na wieku przeznaczono na branding. To bardzo popularne działanie. Podkreślanie logotypu jest ważne dla każdej marki i warto wykorzystywać wszystkie sposoby, które utrwalą wizerunek firmy i zbliżą nas do klienta.

pudełka fasonowe z obustronnym nadrukiem
Pudełka fasonowe z obustronnym nadrukiem zamówisz już od 100 szt.
pudełka fasonowe z obustronnym nadrukiem
Logotyp a może grafika lub motto Twojej firmy? Pomożemy przygotować odpowiedni projekt graficzny.

Jak zwiększyć atrakcyjność produktu i opakowania?

Decydując się na zadruk dwustronny!

Wyobraź sobie, że otwierasz pudełko, a wewnątrz, zamiast standardowego szarego kartonu, widzisz grafikę, która pięknie komponuje się z produktem. Czyż efekt nie jest zachwycający? Jak wisienka na torcie. Dopełnienie całości.

Dodatkowo zyskujesz przestrzeń na przekazanie klientowi przesłania. Mogą to być życzenia lub przekaz marketingowy. Warto dbać o takie szczegóły – jesteśmy pewni, że odbiorca poczuje się wyjątkowo.

Zalet jest bez liku… Odkryj zatem moc kaszerowanego pudełka fasonowego i sprawdź, czy równie idealnie dopasujemy je to Twojego produktu.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem pudełek dla swojej firmy, napisz do nas.

Podobne wpisy