Teczki firmowe z lakierem UV dla marki Ochnik Development

Zobacz jak wykonaliśmy teczki firmowe z lakierem UV dla marki Ochnik Development.

Teczki firmowe to w pewnym stopniu również fantastyczny sposób na promocję marki i swego rodzaju wizytówka firmy, która już na wstępie bez żadnych wyjaśnień może zrobić doskonałe pierwsze wrażenie na przyszłym kliencie, partnerze biznesowym czy inwestorze.

Teczki firmowe i ich moc reklamowa

Wysokiej jakości teczki firmowe to idealny sposób na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia na rozmówcy. Ponadto pięknie zaprojektowana i wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły teczka firmowa daje poczucie profesjonalizmu, a także w pewnym sensie stanowi idealny gadżet reklamowy marki. Teczki firmowe dla marki Ochnik Development to idealny przykład doskonale dopasowanego, a wręcz uszytego na miarę projektu, który jednocześnie daje poczucie luksusu.

Teczki zostały wykonane z najwyższej jakości, niezbyt grubej jednak bardzo wytrzymałej tektury, która jest niezwykle odporna na uszkodzenia, zagniecenia i odkształcenia. Świetnie chroni zawarte wewnątrz dokumenty, a dzięki użyciu dodatkowych, wewnętrznych zakładek można mieć pewność, że umieszczone w środku papiery nie przesuną się ani nie wypadną.

Włożone do teczki dokumenty są doskonale chronione za każdym razem, a dzięki temu, iż teczki nie są przezroczyste zachowana jest pełna dyskrecja zawartej wewnątrz dokumentacji.

teczki firmowe
teczki firmowe
teczki firmowe
teczki firmowe
teczki firmowe
teczki firmowe

Teczki firmowe dla marki Ochnik Developement i ich klasyczny styl

Marka Ochnik od lat kojarzona jest przez wielu klientów z dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły, luksusem i doskonałej jakości towarem, dlatego w przypadku projektu teczek firmowych nie mogło być inaczej. Klasyczny, czarny lub biały kolor teczki przywodzi na myśl spokój i równowagę bez zbędnej ekstrawagancji, którą lubią chwalić się nowe marki na rynku, aby przyciągnąć klientów.

Marka Ochnik to synonim klasy i luksusu, co z kolei również musiało być widoczne w przypadku teczek firmowych. Czarny egzemplarz teczki został dodatkowo pokryty licznymi kreskami, aby nieco wzbogacić przekaz i przyciągnąć wzrok klienta zapewniając mu poczucie luksusu jednocześnie delikatnie unowocześniając przód produktu. Mimo, iż całość została utrzymana w czerni, jednak na tło teczki zdecydowano nałożyć matowy odcień koloru, natomiast przecinające się pod kątem prostym linie są delikatnie błyszczące, aby wyróżniały się na matowej powierzchni.

Całość zapewnia bardzo ciekawe, nowoczesne wrażenie, dodatkowo potęgowane przez logo firmy w bieli. Duże, a jednocześnie cienkie litery nie przytłaczają całego projektu, a dają ciekawy kontrast idealnie wpisując się w projekt. Wewnętrzne przegródki również posiadają poprzeczne, błyszczące linie, aby cały projekt był spójny pod każdym względem. Drugi projekt teczki jest bardziej klasyczny bez użycia dodatkowych ozdobników – postawiono tutaj na białe, matowe tło oraz duże, cienkie, czarne logo firmy na środku teczki.

teczki firmowe
teczki firmowe
teczki firmowe
teczki firmowe
teczki firmowe
teczki firmowe

Jak wykonaliśmy teczki firmowe dla firmy Ochnik Development?

Aby teczki były wytrzymałe do ich produkcji został użyty bardzo wytrzymały, a jednocześnie niezbyt gruby karton, który idealny chroni zawarte w teczce dokumenty. Tektura jest nie tylko niezwykle wytrzymała na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zagniecenia, ale dzięki użyciu lakieru UV na powierzchni całość jest jeszcze bardziej efektowna i mocna. Teczki firmowe zostały wykonane w rozmiarze A4, aby były możliwie jak najbardziej uniwersalne i by mogły pomieścić większość standardowych dokumentów.

Przemyślana koncepcja teczki firmowej to idealny przykład fantastycznego projektu, który doskonale wpisuje się w filozofię oraz główny nurt marki, która od lat znana jest ze swoich ponadczasowych rozwiązań i pięknych produktów. Projektując klasyczny wygląd teczki sztab specjalistów próbował jak najbardziej oddać ducha firmy i sprostać oczekiwaniom klienta, oferując mu również ponadczasowy projekt, który zawsze będzie wyglądał i prezentował się doskonale. Magia klasyki nigdy nie przeminie i zawsze będzie się kojarzyć z wysokiej jakości produktami, które nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą świetnie wyglądać bez względu na aktualnie panujące w modzie trendy.

Podobne wpisy