Teczki na dokumenty dla Ochnik Development

Teczki na dokumenty dla Ochnik Development


Teczki na dokumenty dla firmy Ochnik Development to idealny przykład na połączenie koloru czarnego oraz białego. Całość prezentuje się elegancko i profesjonalnie – tak jak przystało na firmę z wieloletnią tradycją.

Odpowiednio dobrane kolory w projekcie pomagają w budowaniu marki oraz kreowaniu jej wizerunku. Czarno-białe połączenie dzięki swej dynamice i kontrastowi to sposób na otrzymanie oryginalnego połączenia o ekskluzywnym charakterze. Czasami takie zestawienie jest przełamane dodatkowym kolorem, jednak nie jest to konieczne, aby osiągnąć wyjątkowy efekt. Czarno-białe połączenie zwiększa siłę wyrazu, tym samym wzmacniając przejrzystość prezentowanych informacji. To zestawienie kolorystyczne to doskonały motyw, który można wykorzystać, projektując teczki na dokumenty.

teczki na dokumenty teczki na dokumenty teczki na dokumenty teczki na dokumenty teczki na dokumenty

Teczki na dokumenty na zamówienie

Marka Ochnik kojarzona jest przede wszystkim z wysokogatunkową odzieżą oraz galanterią skórzaną. Jednak firma postanowiła również zainwestować w nieruchomości, stawiając przed sobą identyczne cele, jak w przypadku produkcji ubrań i akcesoriów. Chce być kojarzona z wysoką jakością, gwarancją bezpieczeństwa oraz profesjonalnego wykonania.

Teczki na dokumenty dla Ochnik Development to nic innego jak połączenie elegancji oraz funkcjonalności. Dwie wersje folderów zachowanych w stylu minimalistycznym wykorzystują zestawienie pary kolorów – czarnego oraz białego. Sztywny papier o gładkiej fakturze podkreśla stylowy charakter teczki.

Na froncie znalazło się logo marki Ochnik Development wraz z adresem strony internetowej. Po otwarciu folderu na klienta czekają wszystkie podstawowe informacje wraz z danymi adresowymi. Dodatkowo teczka została wyposażona w specjalne miejsce na wizytówkę. Niewielką wizytkartę łatwo nieopatrznie zgubić, jednak specjalne nacięcia na dolnym skrzydełku zapobiegają temu. Zarówno dolne, jak i boczne skrzydełko chroni przed wysunięciem się dokumentów umieszczonych w teczce.

Prostą strukturę folderu przełamują błyszczące linie konstrukcyjne, przecinające się pod kątem prostym, zachowane w geometrycznej formie. Stanowią one atrakcyjny wyróżnik projektu, który nadal pozostaje w duchu czarno-białego minimalizmu.

Teczki na dokumenty Ochnik Development to idealny przykład na połączenie koloru czarnego oraz białego. Całość prezentuje się elegancko i profesjonalnie – tak jak przystało na firmę z wieloletnią tradycją. Firmę, która chce uchodzić za profesjonalistę w swej dziedzinie.

Teczki na dokumenty Teczki na dokumenty Teczki na dokumenty Teczki na dokumenty Teczki na dokumenty Teczki na dokumenty

Teczki czarno-białe, biało-czarne – połączenie idealne?

Symbolika poszczególnych barw jest zupełnie inna w różnych regionach świata. Istnieją jednak pewne uniwersalne zasady dotyczące psychologii kolorów. Jak twierdziła znana projektantka mody, Coco Chanel: „Czarny i biały – oba kolory są pięknem absolutnym. To perfekcyjne połączenie”. Czy ma to również swoje zastosowanie w przypadku projektów opakowań?

Chociaż niektórzy uważają, że czarny to nie kolor, a jego brak, tak naprawdę barwa ta odgrywa ważną rolę w projektowaniu. Dzięki dużej gęstości i kontrastowi z innymi barwami czerń jest zawsze dominująca, ekstremalna. W kolorze tym można odczytać tajemniczość, która postrzegana jest jako elegancka, ekskluzywna oraz formalna. Pomimo tego, że czerń kojarzona jest z czymś negatywnym (np. czarna rozpacz), tak naprawdę barwa ta wiązana jest z pewnym mistycyzmem, wyjątkowością czy nowoczesnością. Od dawna jest to symbol szyku, wyrafinowania i dobrego smaku. Nic więc dziwnego, że czarny nierozerwalnie wiąże się z produktami klasy premium.

Kolor biały kojarzony jest z czystością, ale również z apodyktycznością i władzą. Ze względu na to, że jest to jasna barwa, wiązana jest także z lekkością, prawdomównością, niewinnością oraz błogością. Przez wiele osób odbierana jest jako zachłanność na życie. Kojarzona jest również z wrażeniem przestrzenności, czymś nieskończonym.

Kolor biały zestawiony z czernią to połączenie uniwersalne. Biel na tle barwy czarnej sprawia wrażenie dostojnej oraz eleganckiej. Wiele osób uważa, że takie połączenie symbolizuje całość – na wzór wschodniego talizmanu yin-yang – jako uzupełniające się dwie przeciwstawne siły.

Zobacz również:
Masz pomysł na własne teczki na dokumenty?

Wyślij zapytanie

Stwórz coś wyjątkowego

Opakowania według Twojego pomysłu

Wyślij zapytanie