Ekologiczne teczki firmowe

Targi branżowe. Dziesiątki stoisk, tysiące ludzi, kontrahentów, potencjalnych klientów… To ogromna szansa na wypromowanie swojej marki i wzmocnienie pozycji na rynku. Szansa, którą trzeba umieć wykorzystać, czyli przyciągnąć uwagę potencjalnych nabywców i sprawić, żeby długo nie zapomnieli o nazwie firmy. A to wcale nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli znajdujemy się w otoczeniu przedstawicieli wielu konkurencyjnych marek. Jak wyróżnić się w takich okolicznościach? Podstawa to odpowiednie materiały reklamowe. Pytanie tylko co zrobić, jeśli nie mamy takich materiałów, a targi zaczynają się za kilka dni… No jak to co? Skontaktować się z nami!

Misja specjalna, czyli teczki firmowe na wczoraj

Sami prowadzimy firmę, więc doskonale wiemy, że w biznesie zdarzają się czasami sytuacje awaryjne. Ta była właśnie jedną z takich sytuacji. Kiedy zadzwonił do nas pracownik z MevaPol z misją specjalną, nie wahaliśmy się ani chwili. Trzeba przygotować teczki na jutro?

Nie ma sprawy, nasza ekipa się tym zajmie. Projektowanie, planowanie, drukowanie… kilkadziesiąt godzin później cała partia była już gotowa i wysłaliśmy ją prosto na targi, gdzie nasi klienci mieli zaprezentować swoją markę. Misja zakończona pełnym sukcesem.

Niezawodny minimalizm

Teczka z logo firmy jest jak „mała czarna” w szafie kobiety. Dobra na każdą okazję, uniwersalna i niezawodna. Słowem, klasyka wśród gadżetów reklamowych. Ponieważ nie było czasu na eksperymenty, i tym razem postawiliśmy na taki wariant. Teczka dla klienta została wykonana z najwyższej jakości kartonu, który pozostawiliśmy w naturalnym kolorze.

Na przedniej stronie znalazło się duże logo, a na tylnej – adres witryny firmy MevaPol. Nie umieszczaliśmy długich haseł, wyszukanych elementów graficznych ani kolorystycznych. Wszystkie dodatkowe informacje na temat firmy klienta miały znaleźć się na ulotkach i wydrukach umieszczonych wewnątrz teczki. Postanowiliśmy więc po prostu zadbać o to, żeby marka dobrze utrwaliła się w pamięci klientów i kontrahentów. Logo i adres www najlepiej nadawały się do tego celu.

Teczki ekologiczne – połączenie funkcjonalności z ochroną środowiska

Marketing to nie tylko pięknie brzmiące hasła. W dzisiejszych czasach liczy się także odpowiedzialność przedsiębiorców za nasze wspólne dobro, czyli za środowisko. Ekologia idzie zaś w parze z minimalizmem. Teczkę wykonaliśmy z kartonu ekologicznego, który pozostał w swojej pierwotnej kolorystyce kojarzonej z materiałami typu eko. Zadbaliśmy również o funkcjonalność.

Teczki ekologiczne miały być łatwe do złożenia. Zaprojektowaliśmy je w taki sposób, żeby podczas składania wystarczyło wykonać dwa ruchy. Prościej już się po prostu nie da. Warto dodać, że przed złożeniem arkusze zajmują mało miejsca, więc nie sprawiają problemów w transporcie i magazynowaniu. Dużą zaletą kartonowych teczek jest też niewielka waga. Nawet nie odczujemy, że nosimy je w torebce czy plecaku.

Teczki firmowe wciąż modne

Niektórzy uważają, że teczki firmowe to mało wyszukany gadżet. To prawda, ale właśnie w tym tkwi jego marketingowa moc. Teczki są potrzebne wszystkim: przedsiębiorcom i osobom prywatnym, uczniom i studentom, pracownikom i kontrahentom. Używa się ich w biurach, w szkołach, w firmach i w domach. Słowem, są uniwersalne i zawsze przydatne. To gadżet, który sprawdzi się w każdej branży i w każdych okolicznościach.

Historia związana z realizacją zamówienia dla MevaPol dowodzi, że:
• Da się stworzyć skuteczny gadżet reklamowy w ekspresowym tempie;
• Minimalizm i klasyka zawsze się bronią;
• Nie trzeba wydawać fortuny na materiały marketingowe;
• Ekologiczne rozwiązania powinny stać się standardem;
• Liczy się nie tylko design, ale też użyteczność gadżetów firmowych.

 

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem teczek firmowych dla swojej firmy, napisz do nas.

 

 

 

Podobne wpisy