Pudełka fasonowe z nadrukiem TikTok
|

Pudełka fasonowe z nadrukiem TikTok

Nowoczesne pudełka fasonowe to już nie tylko produkt opcjonalny, ale obligatoryjny dla wszystkich sklepów internetowych, które oferują wysyłkę produktów na adres domowy klienta.

Pudełka fasonowe z nadrukiem Tik Tok – estetyka i wytrzymałość

Odporne i wytrzymałe pudełka fasonowe z nadrukiem mają przed sobą nie raz ciężkie zadanie, aby tak dobrze zabezpieczyć produkt, by ten w całości nienaruszony dotarł do klienta. W transporcie mogą wydarzyć się różne rzeczy – pudełka mogą ulec zalaniu, zgnieceniu czy innemu uszkodzeniu w wyniku różnych działań i wydarzeń losowych, dlatego tak bardzo ważny jest gruby i wytrzymały materiał, który odpowiednio zabezpieczy produkt, by ten mógł dotrzeć do adresata w stanie nienaruszonym.

Aby faktycznie w transporcie pudełko fasonowe nie uległo uszkodzeniu należy do jego produkcji wybrać odpowiedniej grubości karton. W przypadku pudełek Tik Tok wybraliśmy karton trójwarstwowy zamiast jednowarstwowego, aby mieć pewność, że nic się z nim nie wydarzy i spełni on oczekiwania klienta. Ten rodzaj materiału jest nie tylko wyjątkowo odporny na uszkodzenia, ale również świetnie ochroni produkt przed ewentualnym, możliwym zalaniem.

Ponadto prezentuje się on wyjątkowo estetycznie, a więc odporność idzie w parze z ładnym wyglądem, dzięki czemu otrzymaliśmy wysokiej jakości, estetyczny produkt. Warto również podkreślić, że pudełka fasonowe z nadrukiem Tik Tok zostały wykonane w taki sposób, aby idealnie spełniały wszystkie postawione przez klienta wymagania, dzięki czemu będą one świetnie służyły przez długie lata i doskonale się prezentowały.

pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem

Pudełka fasonowe z nadrukiem Tik Tok – dodatki ułatwiające życie

Kartoniki produktowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było je szybko i łatwo złożyć. Ponadto do ich sklejenia nie jest potrzebna żadna taśma klejąca czy nożyczki – przesyłka nie jest obklejona z każdej strony co z kolei sprawia, że prezentuje się ona wyjątkowo ładnie.

Czasami, kiedy klient otrzymuje długo wyczekiwaną przesyłkę i nie może się dostać do jej wnętrza narasta jego frustracja przez to, że pudełko jest obklejone z każdej możliwej strony. W tym przypadku zadbaliśmy o to, aby klient mógł bardzo szybko dostać się do wnętrza paczki bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi. Ponadto budowa pudełka została przemyślana i dzięki temu, iż użyte zostały tasiemki z klejem, kartonik może być wielokrotnego użytku, ponieważ można go w łatwy i szybki sposób ponownie zamknąć i wysłać ponownie, np. kiedy klient zdecyduje się na zwrot zamówionego produktu.

Pudełka fasonowe z nadrukiem są niewielkich rozmiarów, jednak dzięki temu produkty umieszczone wewnątrz nie przesuwają się podczas transportu, co minimalizuje prawdopodobieństwo ich uszkodzenia. Kartonik został wyposażony w klapkę zamykającą, dzięki czemu jest on wyjątkowo łatwy w użyciu. Klapka stanowi dodatkowe zabezpieczenie w podróży, ponieważ gwarantuje one, że kartonik sam się nie otworzy.

Pudełka fasonowe z nadrukiem – spersonalizowany i dopasowany do klienta projekt

Pudełka fasonowe z nadrukiem Tik Tok zostały wzbogacone o wyrazisty, czarny nadruk na wierzchniej części opakowania, aby klient otrzymując przesyłkę doskonale wiedział, kto jest jej nadawcą. Na wieczku umieściliśmy duży, czarny napis „Welcome”, który zaprasza do otwarcia pudełka i zapoznania się z jego zawartością.

Poniżej znalazł się również napis „Tik Tok” wraz z logiem w postaci małej, drobnej nutki. Cały projekt prezentuje się wyjątkowo estetycznie, a dzięki użyciu naturalnego kartonu jest on również przyjazny dla naszego środowiska naturalnego.

Warto podkreślić, że kartonik jest wykonany z materiału biodegradowalnego, dzięki czemu firma może pokazać klientowi, że ekologia jest dla niej ważnym aspektem. Świadomy wybór ekologicznych rozwiązań to doskonały sposób na zadbanie o naszą planetę, która jest w coraz gorszym stanie i zasługuje na to, aby się o nią zatroszczyć dla kolejnych pokoleń.

Pudełka fasonowe z nadrukiem Tik Tok to doskonałe, ekologiczne rozwiązanie, które z pewnością zostanie docenione przez odbiorców.

pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe z nadrukiem

Pudełka fasonowe Tik Tok – prosty i wyrazisty w swojej formie projekt

Wzmocnione i wyjątkowo wytrzymałe pudełka fasonowe z nadrukiem zyskują coraz większą popularność na rynku dzięki swoim wyjątkowym właściwościom. Są nie tylko wyjątkowo wytrzymałe i odporne, ale również wpisują się w EKO trend i świetnie się prezentują. Jest to zatem idealny mariaż wszystkich niezbędnych do odniesienia sukcesu elementów, które mogą się przyczynić do tego, iż marketing firmy będzie wyjątkowo udany i trafiony.

Klienci w obecnych czasach nie oczekują wymyślnych i fikuśnych projektów opakowań – powinny być one zachowawcze, a jednak mieć w sobie to coś, co poruszy odbiorcę i sprawi, że chętnie sięgnie on po produkty danej firmy po raz kolejny.

Proste i nieskomplikowane, a jednocześnie sprawdzone rozwiązania mają najlepszy odbiór wśród klientów, którzy z pewnością nie raz mieli do czynienia z przesyłkami z różnych firm, które docierały uszkodzone i trzeba było je reklamować. Dzięki pudełkom fasonowym z nadrukiem wykonanym z najwyższej jakości materiałów można być pewnym, że w tym przypadku taki scenariusz nigdy nie będzie miał miejsca.

Podobne wpisy