Opakowania ekologiczne dla Irish Socksciety

Wyobraźcie sobie zielone irlandzkie wzgórza i wyśmienite poczucie humoru. Doskonałe połączenie, prawda? Do tego samego wniosku doszły Joanna Zalech oraz Aleksandra Kiełdanowicz – założycielki firmy Irish Socksciety. W ofercie ich sklepu znalazły się skarpetki najwyższej jakości o obłędnych wzorach zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Irish Socksciety powstało w październiku 2017 roku w Galway i od tej pory nieustannie zachwyca świetną jakością oraz nietypowym poczuciem humoru i stylistyki.

„Inspiracją do założenia naszej działalności była pasja i ogromna fascynacja Irlandią. Szczególnie oczarowało nas poczucie humoru oraz ciepło jakie charakteryzuje Irlandczyków. To właśnie one stały się głównymi przyczynami do rozwoju pomysłu na ulubione akcesoria – skarpetki. Od pierwszego dnia, Irish Socksciety okazało się bardzo dużym sukcesem i do tej pory rozwija się bardzo dynamicznie, co nieustannie wzbudza nasz zachwyt” – mówi Joanna Zalech.

Skarpetki same w sobie są doskonałym pomysłem na prezent, drobny i zabawny upominek. Jednak wszyscy zdajemy sobie sprawę, że pierwsze wrażenie – czyli fantastyczne opakowanie, doskonale działają na zmysły klientów, nadając im poczucie, że produkt, który nabyli jest wyjątkowy oraz niepowtarzalny. Tutaj właśnie pojawił się pomysł współpracy z firmą zpapieru.pl.

Skarpetki z poczuciem humoru

Sprzedaż produktów Irish Socksciety odbywa się na kilku polach poczynając od internetowego sklepu, w którym klienci mogą dokonać zakupu indywidualnych skarpet lub skarpetkowych subskrypcji. To pyszne upominki z dostawą wprost do drzwi klienta, gdziekolwiek na świecie się znajduje. Irlandzkie skarpetki może również kupić w sklepach zlokalizowanych na terenie Republiki Irlandii i Irlandii Północnej, dzięki prowadzonej przez właścicielki hurtowej sprzedaży.

„Wystarczyło kilka chwil spędzonych z wyszukiwarką Google. Dobre opinie oraz ogromna ilość budzących zachwyt realizacji przekonały nas, że zpapieru.pl okaże się świetnym wyborem. I dokładnie tak było. Do tego komunikacja podczas prac nad opakowaniami odbywała się nadzwyczaj sprawnie, informacje były rzetelne, a ostateczny produkt więcej niż spełnił nasze oczekiwania. Oprócz tego, dodatkowym atutem był proces produkcji opakowań – wyjątkowo zależało nam na ochronie środowiska. Kryterium to sprawiło, że inne propozycje kopert odrzucane były praktycznie od razu, za to oferta zpapieru.pl jeszcze mocniej przypadła nam do gustu” – tłumaczy Aleksandra Kiełdanowicz.

Założycielki Irish Socksciety planują w dalszym ciągu rozwijać firmę oraz sukcesywnie wprowadzać nowe projekty oraz produkty do oferty sklepu. Dzięki doskonałemu dopasowaniu opakowań do produktów, już samo otrzymanie produktu przez klientów oraz rytuał jego rozpakowywania nabrał zupełnie nowej rangi. Wszystko to dzięki pragnieniu budowania zaangażowanej społeczności klientów nie tylko z Irlandii, ale również na całym świecie.

Ekologiczne, minimalistyczne koperty skrywają w sobie produkty zabarwione irlandzkim poczuciem humoru. To idealna zgodność formy z treścią – w końcu mniej znaczy więcej.

Dowiedz się więcej o Irish Socksciety:

Strona internetowa Irish Socksciety
Irish Socksciety na Instagramie
Irish Socksciety na Facebooku

Podobne wpisy