Koperty z nadrukiem dla Pani Swojego Czasu

Czas to pojęcie zupełnie bezwzględne w swoim działaniu. W końcu tak trudno go opanować! A jednak znaleźli się śmiałkowie, którzy podjęli się tego trudnego zadania. Ola Budzyńska, czyli Pani Swojego Czasu, to prawdziwa mistrzyni w walce z czasem, mijającymi terminami i natłokiem zadań niemożliwych do wykonania.

Blog Pani Swojego Czasu i jego właścicielka zainspirowały kobiety z całego kraju do większej dbałości o swój cenny czas. Autorka oferuje nie tylko szkolenia i kursy mające za zadanie pomóc w organizacji swojego czasu, ale również produkty i akcesoria takie jak kalendarze, specjalne listy czy też planery, który nie tylko czynią organizację skuteczniejszą, ale również o wiele przyjemniejszą.

Organizacja nigdy wcześniej nie była tak prosta! I choć Ola Budzyńska nie posiada magicznego zmieniacza czasu, zmienia życie wielu zabieganych kobiet, które w nieustannym pośpiechu gubią nie tylko kolejne zadania z listy, ale również i same siebie.

Koperty z nadrukiem dla Pani Swojego Czasu

Ola Budzyńska zwróciła się do zpapieru.pl z prośbą o stworzenie koperty na indywidualne zamówienie, specjalnie dedykowanych dla Pani Swojego Czasu. Firmę zajmującą się produkcją opakowań i materiałów reklamowych znalazła w internecie. Realizacje przypadły jej do gustu, komunikacja między obiema stronami również okazała się bardzo płynna – warto było więc połączyć siły.

„Współpraca okazała się bardzo owocna. Wspólnymi siłami naszego zespołu oraz teamu zpapieru.pl szukaliśmy najlepszego rozwiązania z możliwych. Po wyprodukowaniu kilku próbek i przetestowaniu różnych możliwości powstała koperta dla Pani Swojego Czasu, dopasowana do naszych potrzeb” – mówi Ola Budzyńska.

Jak wyglądają koperty?

Koperty posiadają nadruk zaprojektowany przez team Pani Swojego Czasu. Zostały również wzmocnione tekturą introligatorską, aby każde zamówienie bezpiecznie i w całości trafiło do rąk nowej właścicielki. To świetne rozwiązanie, które wyklucza powstanie uszkodzeń podczas transportu, klientki otrzymują więc do rąk solidnie zapakowane produkty, bez żadnych uszkodzeń.

Premiera dedykowanych kopert odbyła się już rok temu, współpraca rozwinęła się więc owocnie, a rozwiązania okazały się po prostu udane.

„Polecam zespół zpapieru.pl do każdej, nawet nietypowej realizacji jak moje koperty. Dobra komunikacja i zlecenie wykonane zgodne z ustaleniami” – dodaje Ola Budzyńska.

Podobne wpisy