Koperty z nadrukiem dla Pani Swojego Czasu

Koperty z nadrukiem to produkt, który świetnie się sprawdza w wielu firmach. Natomiast czas to pojęcie zupełnie bezwzględne w swoim działaniu. W końcu tak trudno go opanować! A jednak znaleźli się śmiałkowie, którzy podjęli się tego trudnego zadania. Ola Budzyńska, czyli Pani Swojego Czasu, to prawdziwa mistrzyni w walce z czasem, mijającymi terminami i natłokiem zadań niemożliwych do wykonania.

Blog Pani Swojego Czasu i jego właścicielka zainspirowały kobiety z całego kraju do większej dbałości o swój cenny czas. Autorka oferuje nie tylko szkolenia i kursy mające za zadanie pomóc w organizacji swojego czasu. Znajdują się tam również produkty i akcesoria takie jak kalendarze, specjalne listy czy też planery, które nie tylko czynią organizację skuteczniejszą, ale również o wiele przyjemniejszą.

Organizacja nigdy wcześniej nie była tak prosta! I choć Ola Budzyńska nie posiada magicznego zmieniacza czasu, zmienia życie wielu zabieganych kobiet, które w nieustannym pośpiechu gubią nie tylko kolejne zadania z listy, ale również i same siebie.

koperty z nadrukiem

Koperty z nadrukiem dla Pani Swojego Czasu

Ola Budzyńska zwróciła się do zpapieru.pl z prośbą o stworzenie koperty na indywidualne zamówienie, specjalnie dedykowanej dla Pani Swojego Czasu. Naszą firmę, która zajmuje się produkcją opakowań i materiałów reklamowych, znalazła w Internecie. Nasze dotychczasowe realizacje, które można zamówić, przypadły jej do gustu. Poza tym, komunikacja między obiema stronami również okazała się bardzo płynna – warto było więc połączyć siły.

„Współpraca okazała się bardzo owocna. Wspólnymi siłami naszego zespołu oraz teamu zpapieru.pl szukaliśmy najlepszego rozwiązania z możliwych. Po wyprodukowaniu kilku próbek i przetestowaniu różnych możliwości powstała koperta dla Pani Swojego Czasu, dopasowana do naszych potrzeb” – mówi Ola Budzyńska.

koperty z nadrukiem

Jak wyglądają koperty?

Koperty posiadają nadruk zaprojektowany przez team Pani Swojego Czasu. Zostały również wzmocnione tekturą introligatorską, aby każde zamówienie bezpiecznie i w całości trafiło do rąk nowej właścicielki. To świetne rozwiązanie, które wyklucza powstanie uszkodzeń podczas transportu, klientki otrzymują więc do rąk solidnie zapakowane produkty, bez żadnych uszkodzeń.

Premiera dedykowanych kopert odbyła się już rok temu, współpraca rozwinęła się więc owocnie, a rozwiązania okazały się po prostu idealne.

„Polecam zespół zpapieru.pl do każdej, nawet nietypowej realizacji jak moje koperty. Dobra komunikacja i zlecenie wykonane zgodne z ustaleniami” – dodaje Ola Budzyńska.

koperty z nadrukiem

Jako producent opakowań z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy druk pudełek na zamówienie. Zapraszamy do kontaktu!

Podobne wpisy