pudełka na zamówienie

Opakowania na świece zapachowe marki Phlores

Piękne, eleganckie i w pewnym stopniu klasyczne opakowania na świeczki zapachowe to fantastyczny sposób na otulenie świec, zapewnienie im odpowiedniego schronienia w czasie podróży oraz upewnienie się, że zapach nie uleci a zostanie zamknięty we wnętrzu opakowania.

Pudełka na świeczki zapachowe dla marki Phlores – elegancja na pierwszym miejscu

Phlores to polska firma, która oferuje swoim klientom wspaniałe, luksusowe zapachy, które pomagają w odprężeniu się i błogim relaksie. Piękne, delikatne aromaty pomagają utrwalać wspomnienia z dzieciństwa lub z dalekich, wspaniałych podróży, dlatego zapachy Phlores są inspirowane aromatami z całego świata.

Ponadto świecie produkowane przez markę zapewnią każdemu mieszkaniu cudowny, błogi aromat, który dzięki swoim owocowym lub kwiatowym nutom zapewni domownikom wspaniały nastrój i niezapomniane wrażenia. Wszystkie produkty marki Phlores powstają w Polsce przy współpracy z renomowanym francuskim domem perfumeryjnym. Phlores korzysta jedynie z certyfikowanych wosków roślinnych i niebarwionych, bawełnianych knotów, dzięki czemu toksyczne substancje nie są uwalniane podczas spalania, a świeczki palą się jeszcze dłużej niż te parafinowe.

W ofercie marki można znaleźć cudowne zapachy inspirowane zapachem figowego drzewa, kwiatem jaśminu, czy wspaniałych i aromatycznych przypraw. Klient może wybrać zapach w zależności od swojego aktualnego nastroju i potrzeby wyciszenia i zrelaksowania np. w domowym, łazienkowy spa lub energetycznego pobudzenia dzięki aromatowi przypraw.

Dla tak wyjątkowych i niespotykanych zapachów musieliśmy zaprojektować nieszablonowe, a jednocześnie bardzo eleganckie opakowania produktowe.

opakowania na świece
opakowania na świece
opakowania na świece
opakowania na świece

Pudełka na świecie zapachowe Phlores – klasyka zawsze świetnie się sprawdzi

Nowoczesne, eleganckie świece potrzebują pięknej oprawy, która już na pierwszy rzut oka zaprosi klienta do cudownego świata fantastycznych aromatów. Phlores to nowoczesna marka, która uwielbia klasyczne, zawsze modne rozwiązania, dlatego projektując opakowanie produktowe dla świec zapachowych postawiliśmy na wiecznie żywe połączenie kolorystyczne: głęboka czerń z niebiańską bielą.

Takie połączenie od lat towarzyszy wielkim domom mody i jest ich znakiem rozpoznawczym – podobny zamysł towarzyszył nam w przypadku projektu dla Phlores. Piękne, kruczo czarne opakowanie z finezyjnym, białym logo i nazwą marki na przedzie od razu kojarzy nam się z luksusem, przepychem i stylem art deco. Klient trzymając w ręce produkt Phlores od razu czuje się dopieszczony. Świece zapachowe od Phlores to wysokiej jakości produkty premium, które oferowane są klientom w bardzo przystępnych i atrakcyjnych cenach biorąc pod uwagę, że wszystkie świece są ręcznie wylewane i w całości produkowane w Polsce.

Pudełko produktowe dla świecy zapachowej ma budzić takie skojarzenia jak: bogactwo formy i zapachu, produkt najwyższej jakości czy luksus. Aby wywołać te emocje postawiliśmy na czarny karton w formie matowej, który jeszcze bardziej potęguje wrażenie i sprawia, że klient nie może od niego oderwać wzroku. Piękna, biała grafika na przedzie to artystyczny majstersztyk, który przywołuje na myśl cudowne witraże i niespotykane dzieła sztuki. Wystarczy tak proste, klasyczne zestawienie kolorystyczne, aby osiągnąć efekt WOW!

opakowania na świece
opakowania na świece
opakowania na świece
opakowania na świece

Pudełka produktowe dla Phlores – klasa sama w sobie

Pudełka na świeczki zapachowe zostały wykonane z dość twardego i wytrzymałego kartonu, aby zapewnić produktom maksymalny stopień bezpieczeństwa podczas podróży do klienta. Warto zwrócić uwagę na fakt, że świece zapachowe znajdują się w szklanych opakowaniach, dlatego tym bardziej wybrany przez nas karton musiał stanowić dobrą ochronę przed ewentualnym uszkodzeniem podczas przewozu.

Do kartonika dodatkowo włada się tekturową wkładkę, która niweluje ewentualne przesunięcia się świeczki oraz chroni produkt przed uszkodzeniem. Pudełka są niewielkich rozmiarów i są idealnie dopasowane do gabarytów świeczek. Bardzo proste w swojej formie, otwierane od góry lub od dołu i świetnie zabezpieczone. Klasyczne i piękne opakowania produktowe to idealny sposób na przyciągnięcie klienta, który jest wymagający i doskonale wie czego chce. Klasyczne rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody i zawsze świetnie przemawiają do zmysłu wzroku, a przecież kupujemy przede wszystkim oczami.

Nieszablonowe i niebanalne rozwiązania w tym przypadku to prawdziwy, marketingowy strzał w dziesiątkę, ponieważ założenia o luksusowym, a jednak przystępnym produkcie zostały spełnione. Kartoniki produktowe zapakowane dodatkowo z należytą dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły dają poczucie rozpieszczenia i wywołują uśmiech na twarzy klienta, kiedy ten rozpakowuje przesyłkę. Luksusowe produkty zawsze pakowane są w piękne, wysokiej jakości pudełka co daje poczucie posiadania wyjątkowego i niepowtarzalnego przedmiotu. Opakowania na świece zapachowe dla Phlores stanowią idealną wizualną otoczkę dla tak wspaniałych produktów, jakie oferuje marka.

Masz własny produkt i potrzebujesz ciekawego opakowania? Przed zamówieniem pudełek warto zasięgnąć rady u specjalisty. Zachęcamy do kontaktu i rozmowy na temat realizacji opakowań na Twoje produkty.

Podobne wpisy