pudełka z okienkiem

Pudełka z okienkiem dla sklepu internetowego

Piękne, estetyczne i zachęcające do zakupu danego produktu kartoniki na stałe zagościły już w naszych sercach oraz na sklepowych półkach. Pudełka produktowe to tzw. „must have” każdego producenta, który oferuje klientom swoje produkty nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również online.

Pudełka kartonowe z okienkiem – nowy, ciekawy projekt dla sklepu internetowego Makaszka

Makaszka to fantastyczna, nowoczesna firma oferująca produkty dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Począwszy od różnego rodzaju kocyków, poprzez pościele, przytulanki, akcesoria do wózka czy też elementy wystroju do dziecięcych pokoików. Wszystkie produkty są opatrzone odpowiednimi certyfikatami dopuszczającymi je do sprzedaży i użytku dla najmłodszych. Warto również podkreślić, że wszystkie produkty Makaszka powstają w Polsce, a firma jest orędownikiem zrównoważonego handlu.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie i wyprodukowanie odpowiednich pudełek kartonowych dla makaszkowych kocyków dla dzieci. Miało być ładnie, estetycznie, niebanalnie i ciekawie. Skoro pudełko miało być przeznaczone na produkty dla dzieci staraliśmy się wystrzegać oklepanych już dawno odcieniu różu dla dziewczynek i błękitu dla chłopców.

pudełka z okienkiem
Pudełka z okienkiem pozwalają zobaczyć produkt przed zakupem.
pudełka z okienkiem
Okienko w pudełku może możemy wykonać na dowolny kształt i format.
pudełka z okienkiem
Okienka wykonujemy z mocnej folii PET w podwyższonej gramaturze.
pudełka z okienkiem
Na pudełku warto wykonać charakterystyczny nadruk.

Efektem miało być piękne, a jednocześnie praktyczne pudełko, które świetnie prezentowałoby kolorowy, dziecięcy kocyk. Warto podkreślić, że kocyki firmy Makaszka mają wspaniałe, bogate wzory, a więc staraliśmy się również wystrzegać używania mocnych, dominujących odcieni kolorystycznych na opakowaniu. Całość miała się przede wszystkim bardzo ładnie prezentować, a nie gryźć pod względem kolorystycznym.

Pudełko miało być jedynie ciekawym tłem dla samego produktu i to właśnie kocyk miał być odpowiednio wyeksponowany klientowi, a pudełko miało po prostu dopełniać całości i dawać spójny, harmonijny efekt końcowy. Wszelkie żywe i nasycone wzory i kolory najlepiej prezentują się na białym tle, dlatego też pudełko do sklepu internetowego jest właśnie w tym odcieniu. Biel doskonale podbija wszelkie zestawienia kolorystycznie i ładnie eksponuje nadruk na kocyku, a więc wybór był oczywisty. Ponadto na pudełku znalazło się również miejsce na kilka ciekawych, a jednocześnie bardzo prostych zdobień w odcieniu czarnym, które sprawiły, że cały projekt był interesujący, spójny i uniwersalny.

Na samym środku pudełka znalazło się miejsce na nazwę firmy pisaną fikuśną, przyciągającą spojrzenia czcionką. Ponadto na dole pudełka tuż pod okienkiem zdecydowaliśmy się umieścić małe logo firmy, które idealnie wkomponowało się w cały projekt. Pudełko prezentuje się bardzo estetycznie, świeżo i niebanalnie, czyli dokładnie tak, jak życzył sobie klient.

Pudełka z okienkiem i ich ciekawa forma

Nowoczesne pudełka kartonowe powinny wyróżniać się na tle innych, konkurencyjnych niekoniecznie krzyczącym kolorem, ale bardziej formą lub interesującym, nieszablonowym akcentem. W przypadku pudełek do sklepu internetowego Makaszka tym ciekawym akcentem jest dość duże okienko na środku kartonika umożliwiające prezentację produktu. Dzięki temu klient może lepiej się przyjrzeć odcieniowi umieszczonemu w pudełku kocyka. Pudełka z okienkiem to bardzo ciekawy sposób na branding dla firmy, dość rzadko spotykany, ale jakże interesujący i nieszablonowy.

Jest to również ukłon w stronę klienta, który nie musi otwierać całego kartonika i wyciągać kocyk na zewnątrz – może po prostu przyjrzeć mu się przez wycięte laserowo okienko. Pudełko z okienkiem zostało wykonane z wysokiej jakości kartonu, aby było wytrzymałe i odporne podczas transportu produktów do klienta. Ponadto kartonik produktowy doskonale chroni kocyk przed uszkodzeniem i stanowi idealne tło dla pięknego produktu. Zaprojektowane z niezwykłą dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy detal idealnie wpisuje się w filozofię marki oraz niebanalny sposób prezentacji jej produktów.

pudełka z okienkiem
Wykonujemy pudełka z okienkiem na zamówienie.
pudełka z okienkiem
Pudełka z okienkiem wykonane w rozmiarze i kształcie odpowiadającym produktowi.

Pudełka z okienkiem dla sklepu internetowego – ciekawe pomysły na gadżet reklamowy

Zadaniem pudełek jest nie tylko ochrona produktów przed uszkodzeniem, ale również zainteresowanie klienta i przemówienie do jego zmysłu estetycznego. Każdy lubi dostawać pięknie zapakowane produkty – klienci czują się wówczas docenieni przez producenta i chętniej wracają na kolejne zakupy. Indywidualne podejście do klienta jest często kluczem do jego serca, a co za tym idzie do sukcesu marketingowego firmy. Przedsiębiorstwa, które oferują sprzedaż swoich produktów jedynie w formie online muszą się starać jeszcze bardziej z uwagi na fakt, iż klienci wówczas kupują wzrokiem – nie są w stanie ani dotknąć produktu, że ocenić jego jakość, ani go przymierzyć, dlatego odpowiednia prezentacja jest tutaj koniecznością.

Kiedy klient otrzymuje pięknie zapakowaną przesyłkę produktową ze spersonalizowaną dedykacją, wówczas czuje się zauważony i doceniony – takie małe gesty naprawdę mają znaczenie. Pudełka kartonowe do sklepów internetowych takich jak Makaszka powinny być przemyślane i tak zaprojektowane, aby idealnie uwydatniały zalety danego produktu. W tym przypadku pudełko z okienkiem pomaga w prezentacji nie tylko cudownego wzoru na dziecięcym kocyku, ale również umożliwia dotknięcie tkaniny i dostrzeżenie jej wysokiej jakości.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem pudełka z okienkiem dla swojej firmy, napisz do nas.

Podobne wpisy