Teczka na dokumenty dla Ernst & Young
|

Teczka na dokumenty dla Ernst & Young

Nowoczesna i estetycznie prezentująca się teczka na dokumenty to doskonała wizytówka każdej firmy, dlatego warto zwrócić uwagę na to, jak dokładnie wyglądają nasze teczki firmowe i czy budzą one zaufanie wśród naszych klientów i kontrahentów.

Teczka na dokumenty dla Ernst & Young – czyli jak idealnie dopasować teczki do motta przewodniego firmy

Ernst & Young to firma doradcza, która istnieje na rynku od 1989 roku. Przez ten czas dzięki swoim działaniom zdążyła się już znacznie rozrosnąć i zyskać na popularności. EY to przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 280 000 pracowników, którzy na co dzień świadczą różnego rodzaju usługi swoim klientom, w zależności od ich potrzeb i wymagań.

Firma ta jednak określa siebie jako koncern, który działa w ramach czterech linii biznesowych: audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego oraz transakcyjnego. Ponadto główną misją firmy jest budowanie lepiej funkcjonującego świata oraz wsparcie rozwoju przyszłych liderów, dlatego hasło „building a better world” zostało wpisane logo firmy i stanowi jego integralną część.

Ernst & Young potrzebowało prostych, a jednocześnie przemawiających do klienta teczek, które zaprojektowane w odpowiedni sposób bez słów prezentowałyby główne założenia i misję firmy. Czasami wybór prostego, nieoczywistego materiału znaczy więcej niż tysiąc słów – tak właśnie było w przypadku projektu teczek firmowych dla EY.

Teczka dla Ernst & Young – ekologiczny projekt dla nowoczesnej firmy

Projektując teczki na dokumenty dla EY przyświecało nam ich główne motto, które widnieje w logo firmy, dlatego teczka w pełni ekologiczna, wykonana z materiału w pełni biodegradowalnego była przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Firma szczyci się tym, że dzięki swoim działaniom pragnie zmieniać otaczający nas świat i pomagać w jego rozwoju, dlatego projekt ekologicznej teczki idealnie wpisywał się w główne założenia i misję firmy. Ekologiczna teczka na dokumenty to doskonały pomysł na zaprezentowanie firmowego podejścia do świata bez używania zbyt wielu górnolotnych słów. Tutaj liczą się czyny, a nie słowa, dlatego ekologiczne teczki firmowe to idealny sposób na pierwszy krok w stronę lepszego świata. Projektując teczki dla EY postawiliśmy na bardzo prosty i naturalny w swoim odcieniu karton, który został dodatkowo wzmocniony, aby był wytrzymały i odporny na wszelkiego rodzaju zagniecenia i uszkodzenia.

teczka na dokumenty
teczka na dokumenty
teczka na dokumenty

Teczki w swoim założeniu mają chronić zawarte w środku dokumenty, dlatego karton nie mógł być zbyt cienki, ponieważ nie spełniałby tych założeń. Ponadto teczki nie zostały w żaden sposób pomalowane, a wręcz przeciwnie – naturalny, piękny kolor kartonu został uwydatniony i podkreślony, aby od razu przemawiał do klientów i przywoływał skojarzenia z ochroną środowiska naturalnego. Na przedzie teczki zostało umieszczone duże logo firmy w kolorze czarnym razem z głównym motto firmy.

Całość prezentuje się wyjątkowo gustownie i przede wszystkim jest to rozwiązanie proekologiczne. Wszystkie duże firmy i koncerny powinny pójść w ślad EY i zadbać o nasze środowisko naturalne lub choćby dołożyć swoją cegiełkę do tego, aby tworzyć i rozwijać lepszy świat.

Teczka na dokumenty dla EY – prosty projekt z silnym przekazem

Teczki na dokumenty dla EY zostały zaprojektowane w taki sposób, aby od pierwszego spojrzenia dawać mocny przekaz i sygnał klientom, że firma nie tylko mówi o tym, że chce budować lepszy świat, ale faktycznie to robi. Teczki w standardowym formacie A4 zostały przygotowane w taki sposób, aby jak najlepiej chronić zawarte w środku umowy czy oferty dla klientów.

Wewnątrz znalazły się dodatkowe kieszonki, które świetnie utrzymują dokumenty w jednym miejscu i nie pozwalają im się przesuwać w trakcie transportu. Nie ma zatem obawy o to, że firmowe dokumenty wypadną czy też zostaną uszkodzone. Wytrzymały materiał świetnie chroni zawartość , dzięki czemu można być spokojnym o zawarte wewnątrz papiery. Warto również podkreślić, że duży czarny logotyp firmy znajdujący się na przedzie teczki jest doskonale widoczny nawet z dalekiej odległości. Ponadto został on nadrukowany w taki sposób, że jest on odporny i nie będzie się rozmazywał ani nie wyblaknie.

teczka na dokumenty
teczka na dokumenty
teczka na dokumenty

Teczki na dokumenty dla EY to zupełnie nowe podejście wielkiego koncernu do kwestii marketingu, bardzo nowatorskie i śmiałe, jednak również bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach. Dbanie o nasze środowisko naturalne to nasza powinność i nasz obowiązek i więcej firm powinno właśnie w taki sposób do tego podchodzić jak firma doradcza Ernst & Young. Nie chodzi jedynie o wymianę teczek firmowych na nowe, bardziej ekologiczne, ale również bardziej świadome podejście do naszych czynów i działań.

Nie ma przecież żadnych konkretnych wytycznych czy wymagań, aby teczka na dokumenty znanych, wielkich korporacji musiała być wykonana w jednym, konkretnym materiale – wybór ekologicznego kartonu to świetny sposób na pokazanie innym, że można, a wręcz trzeba zacząć zmieniać świat od siebie i stać się prekursorem w tej dziedzinie. Wówczas inne znane firmy z pewnością pójdą tym śladem i zaczną w bardziej rozważny sposób podchodzić do kwestii ekologii w marketingu.

Teczki firmowe dla EY to idealny przykład zrównoważonego, świadomego podejścia do konieczności dbania i nasz świat i nasze środowisko, które mamy tylko jedno. Jeśli my o nie nie zadbamy, to nikt inny tego za nas nie zrobi.

Podobne wpisy