Pudełka kartonowe na suplementy

Zobacz jak wykonaliśmy pudełka kartonowe na suplementy SemPlex, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Nowoczesny, a jednocześnie nieskomplikowany projekt pudełka produktowego to często doskonały sposób, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Nie chodzi o to, aby kartonik produktowy szokował klienta i krzyczał do niego serią neonowych barw – pudełka na produkty muszą zachęcać klienta do zakupu już od pierwszego spojrzenia.

pudełka kartonowe na suplementy
pudełka kartonowe na suplementy
pudełka kartonowe na suplementy

Projekt pudełka na suplementy diety dla Semplex

Przykuwający oko, bardzo prosty, a jednocześnie bardzo treściwy przekaz jaki został umieszczony na opakowaniu produktowym to doskonały przykład idealnie dopasowanego do potrzeb i wymagań klienta projektu. Suplement diety Semplex to specjalistyczny zestaw witamin i minerałów, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Projektując pudełka na produkty dla tego suplementu diety nasz sztab specjalistów postawił przede wszystkim na przejrzysty i klarowny przekaz, który jest doskonale widoczny nawet z dalekiej odległości kiedy produkt stoi na sklepowej półce pośród suplementów diety konkurencji. Białe tło kartoniku to najlepsze rozwiązanie w przypadku, jeśli pragniemy czystego, estetycznego i przejrzystego projektu.

Na białym tle znaleźć można nazwę suplementu diety napisaną dość dużymi, drukowanymi literami w kolorze czarnym, a poniżej znajduje się krótkie wytłumaczenie dla klienta odnośnie zastosowania produktu. Następnie na środku opakowania znalazło się miejsce na napis drukowanymi, niebieskimi literami, który informuje klienta do czego przeznaczony jest produkt i jakie jest jego główne działanie. Aby jeszcze lepiej zobrazować ten fakt, na samym dole opakowania została dodana grafika przedstawiająca ludzki mózg i liczne neurony. Obrazek jest w kolorze błękitnym umieszczony na fioletowym tle, aby całość ładnie komponowała się kolorystycznie, a jednocześnie dzięki użyciu mocnego, błękitnego koloru obrazek jest doskonale widoczny i swietnie podkreśla zastosowanie suplementu diety.

Cały projekt został bardzo dobrze przemyślany pod każdym względem, a ostateczny efekt świetnie się prezentuje i nie pozostawia klientowi miejsca na domysły i konieczność wyszukiwania dodatkowych informacji. Prosty przekaz i nowoczesny, a jednocześnie nieskomplikowany w swojej formie projekt to strzał w przysłowiową dziesiątkę.

pudełka kartonowe na suplementy
pudełka kartonowe na suplementy

Jak wykonaliśmy pudełka na suplementy diety Semplex?

Pudełka kartonowe na suplementy diety musza spełniać szereg wymogów i odpowiadać na oczekiwania i potrzeby klienta. Przede wszystkim do budowy opakowania została użyta bardzo trwała i wytrzymała tektura, która zapobiega wszelkiego rodzaju zagnieceniom, uszkodzeniom i odkształceniom. Dzięki temu jest ona niezwykle odporna i doskonale chroni zawartość pudełka, aby nie uległo zniszczeniu. Ponadto dzięki dodatkowej powłoce na powierzchni, pudełka na suplementy diety są nie tylko bardzo poręczne, ale również chronią zawarte w środku produkty przed wilgocią. Kartoniki zostały dopracowane w nawet najdrobniejszych szczegółach. Zostały one wyposażone w bardzo poręczne i wygodne zamykanie, aby zawartość kartonika była łatwo dostępna, a jednocześnie zamknięcie zapobiega samoczynnemu wydostaniu się na zewnątrz produktu. Powłoka ochronna opakowania jest bardzo gładka i przyjemna w dotyku, a jednocześnie nie ślizga się w dłoni.

Prosty i chwytliwy projekt opakowania na suplementy diety Semplex

Opakowanie jest bardzo proste w swojej formie, subtelne i nie przeładowane. Nie ma tutaj zjawiska natłoku informacji oraz nieestetyczne wrażenia chaosu czy bałaganu. Całość jest bardzo przyjemna dla oka, a dzięki użyciu bieli, odcieni niebieskiego, odrobiny czerni i fioletu kompozycja jest ciekawa i budzi zainteresowanie klienta. Projekt zwraca uwagę i oddaje najważniejsze założenia produkt w prosty i przystępny dla każdego sposób. Pudełka na produkty świetnie budują dobre pierwsze wrażenie o firmie i mogą stanowić doskonały gadżet reklamowy.

pudełka kartonowe na suplementy
pudełka kartonowe na suplementy

Podobne wpisy