pudełka na prezenty

Pudełka na świąteczny zestaw prezentowy

Prezentujemy naszą kolejną realizację. Dla marki YUSH – producenta świec wykonanych z ekologicznego wosku sojowego, przygotowaliśmy skrojone na miarę pudełko fasonowe z indywidualnym nadrukiem. Precyzyjnie dopasowane i funkcjonalne opakowanie z prostą i elegancką grafiką, nawiązującą do zimowego klimatu, skrywające produkt, który oddaje nastrój świąt swoim zapachem – to duet idealny.

Pudełka na świąteczny zestaw prezentowy

Początkiem tej niezwykłej historii był… słoiczek świecy YUSH, który otrzymaliśmy od klienta. Już wtedy wiedzieliśmy, że o produkt należy szczególnie zadbać. Projektowanie rozpoczęliśmy od zapewnienia stabilności produktu wewnątrz opakowania. Mając na uwadze szklaną osłonkę świec, przygotowaliśmy specjalną jednoelementową wkładkę, która dzięki precyzyjnym nacięciom zabezpiecza produkt przed przemieszczeniem się czy uszkodzeniem. To niezwykle istotny parametr dla klientów, zwłaszcza w branży e-commerce.

Starannie dobraliśmy surowiec dla tego elementu. Tektura z mikrofali daje efekt lekkości i delikatności, jednocześnie zachowując dużą trwałość i wytrzymałość. Takie rozwiązanie gwarantuje, że produkt dotrze do adresata w nienaruszonym stanie i pozytywnie wpłynie na estetykę.

pudełka na świąteczny zestaw
Pudełka na świąteczny zestaw wygląda znakomicie – w sam raz na prezent.
pudełka na świąteczny zestaw
Pudełko ma indywidualną wkładkę, która zabezpiecza produkt.

 

Opakowania na zamówienie

Kolejnym krokiem była decyzja o rodzaju opakowania. Wybraliśmy pudełko fasonowe. Dlaczego? Ponieważ z doświadczenia wiemy, że ten prosty, ale elegancki model, dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji, wyśmienicie się sprawdza jako opakowanie dla wielu różnych produktów. Dużym atutem jest także bezpieczne i solidne zamknięcie.

To zdecydowanie coś więcej niż tylko pudełko. Kartonik idealnie odpowiada na potrzeby klienta. Do produkcji opakowania ponownie wykorzystaliśmy tekturę z mikrofali – zachowując spójny charakter całego projektu. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest harmonia i finalny efekt wizualny.

Indywidualnie zaprojektowane opakowanie jest znakomitym sposobem na wsparcie sprzedaży w okresie świąt oraz wyróżnienie się na tle konkurencji. Tak było również w przypadku świątecznego opakowania na zestaw prezentowy marki YUSH. Precyzyjnie zaplanowaliśmy każdy szczegół. Ale to nie wszystko…

pudełka na świąteczny zestaw
Bezpieczne zamknięcie pudełka.
pudełka na świąteczny zestaw
Pudełka po rozłożeniu zajmują niewiele miejsca – bez problemu można przechowywać je nawet w domu.
pudełka na świąteczny zestaw
Wkładka chroni produkt nawet podczas wysyłki. Dodatkowo podkreśla walory produktu.
pudełka na świąteczny zestaw
Pudełko i wkładka na produkt.

Magia świąt zamknięta w stylowym opakowaniu

Warto wykorzystać potencjał opakowania do komunikacji z klientem i przekazania mu w ten sposób świątecznych emocji, nie zapominając oczywiście o brandingu i głównych motywach marki. Takie połączenie utrwali wizerunek i jednocześnie podkreśli okazję. Pudełko wykonane dla marki YUSH jest tego świetnym przykładem. Wzbudza emocje i zachowuje spójność całej linii produktów.

Prezentowy charakter opakowania odgrywa szczególną rolę. Projekt wydrukowany został techniką offsetową, która gwarantuje wysoką jakość kolorystyki. Połączenie śnieżnej bieli z intensywną czerwienią, jakże bardzo kojarzącą się z okresem Bożego Narodzenia, to klasyka. Kartonik jest elementem na tyle dekoracyjnym, że świetnie pasuje jako świąteczny prezent i nie wymaga dodatkowego pakowania.

Efekt robi wrażenie, prawda?

pudełka na świąteczny zestaw
Łatwa konstrukcja pudełka pozwala na szybkie złożenie kompletu.
pudełka na świąteczny zestaw
Pudełka na świąteczny zestaw muszą się dobrze prezentować.
pudełka na świąteczny zestaw
Pudełka mają specjalne zapięnie.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem pudełek dla swojej firmy, napisz do nas.

Podobne wpisy