pudełka ozdobne
|

Pudełka ozdobne dla Pollena Aroma

Zobacz jak wykonaliśmy pudełka ozdobne na testery perfum dla Pollena Aroma.

Piękne, eleganckie pudełka produktowe świadczą o wyjątkowości produktu, jaki klient może znaleźć wewnątrz. Nieszablonowe i niebanalne opakowania produktowe dają klientowi poczucie, że produkt skierowany jest specjalnie dla niego, idealnie trafia w jego gust i jest przygotowany z myślą o nim.

Pudełka ozdobne na testery perfum dla firmy Pollena Aroma

Nowoczesny, a jednocześnie bardzo prosty design jest tutaj kluczem do sukcesu. Perfumy od zawsze kojarzą nam się z czymś wyjątkowym i luksusowym, a pudełko ozdobne powinno jeszcze dodatkowo potęgować to uczucie sprawiając, że klient ma poczucie, iż się po produkt starannie wyselekcjonowany i niekoniecznie dostępny dla wszystkich. Aby podkreślić to uczucie zdecydowaliśmy się na wybór koloru czarnego jako dominującego na całym opakowaniu produktowym. Czerń jest kolorem niezwykle eleganckim i szlachetnym, który idealnie sprawdza się w przypadku dóbr luksusowych. Pudełka na produkty nie powinny być zbyt skomplikowane pod względem designu – im prostsze tym lepiej, dlatego postawiliśmy na czarne opakowanie, które zostało ozdobione mieniącymi się, srebrzystymi napisami.

Dzięki użyciu srebrnego, wysokiej jakości druku litery są doskonale widoczne pod każdym możliwym kątem i dają fantastyczne, niezwykle szlachetne wykończenie. Do tego dołożyliśmy bardzo proste i nieskomplikowanie w formie logo i tym samym zyskaliśmy niezwykle elegancki i ponadczasowy projekt, który nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie się doskonale prezentować niczym mała czarna w kobiecej garderobie. Pudełka ozdobne na testery perfum muszą zapewniać klienta o wyjątkowości produktu, jaki skrywają, a jednocześnie zapewniając, że jest to najwyższej jakości dobro luksusowe, które jest dokładnie tym, czego szuka.

pudełka ozdobne
pudełka ozdobne
pudełka ozdobne
pudełka ozdobne
pudełka ozdobne
pudełka ozdobne
pudełka ozdobne
pudełka ozdobne

Jak wykonaliśmy pudełka na produkty dla Pollena Aroma?

Tworząc projekt dla naszego klienta postawiliśmy na wysokiej jakości tekturę o matowym wykończeniu, która jest jednocześnie niezwykle gładka i przyjemna w dotyku. Wybór takiej tektury daje poczucie szlachetności i dodaje opakowaniu niezwykłej elegancji. Pudełko jest niewielkich rozmiarów i zostało wyposażone w bardzo proste i wygodne zamykanie. Dodatkowo wewnątrz znajduje się specjalna, dodatkowa tektura również zaprojektowana w tym samym odcieniu czerni, która chroni zawartość opakowania oraz sprawia, że testery się nie przesuwają i są wręcz podwójnie zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem.

Pudełka ozdobne na testery perfum Pollena Aroma, dzięki użyciu czerni na opakowaniu budzą skojarzenia z szykiem klasą jednocześnie podkreślając najważniejsze cechy firmy, jakimi są profesjonalizm, zapewnianie klientom najwyższej jakości produktów, ponadczasowa elegancja i nienaganny styl. Pudełka na produkty Pollena Aroma to idealny przykład produktu idealnie dopasowanego do klienta, który jednocześnie podkreśla filozofię marki oraz jej pragnienie zapewnia klientowi najwyższej jakości perfum, na które zasługuje.

Ponadczasowy styl i elegancja pudełek ozdobnych

Pudełka produktowe na testery perfum to projekt bardzo prosty w swojej formie, a jednocześnie niezwykle elegancki i wysublimowany. Nie krzyczy do klienta nachalnym przekazem, ale zachęca dyskretną i niezwykle stylową formą do zakupu danego produktu. Styl i elegancja nigdy nie wychodzą z mody i zawsze się obronią, dlatego wybór takiego subtelnego projektu był dla naszego sztabu specjalistów oczywisty.

Nienachalna i bardzo prosta forma pudełka produktowego dodatkowo podkreśla przekaz, a eleganckie, srebrzyste litery świetnie współgrają z matową czernią opakowania. Luksusowe produkty zapakowane z piękne, a jednocześnie bardzo subtelne opakowania ozdobne dają wrażenie wyjątkowości, szyku i stylu, a jednocześnie dają również wrażenie, że kupując taki produkt nieco się rozpieszczamy i nagradzamy. W końcu każdy zasługuje na odrobinę przyjemności w życiu.

pudełka ozdobne
pudełka ozdobne

Podobne wpisy