pudełka ozdobne

Pudełka ozdobne – nie tylko na prezenty

Pudełko ozdobne większości osób kojarzy się z prezentami. Tymczasem coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie tego typu opakowań dla swoich produktów. Odpowiednio przemyślany projekt sprawia, że takiemu pudełeczku można nadać drugie życie i wykorzystać między innymi do przechowywania drobiazgów.

Pudełko ozdobne na produkty

Pudełka ozdobne, które zostaną zaprojektowane i wyprodukowane na indywidualne zamówienie, mogą doskonale uzupełnić wizerunek marki. Wystarczy nawet niewielkie logo, aby stały się one znakiem rozpoznawczym, bezpośrednio kojarzonym z daną firmą.

Pudełka dekoracyjne produkowane są z dbałością o każdy detal. Dlatego też, gdy trafią do klienta, ten poczuje się wyjątkowo, jakby miał przed sobą produkt premium. Opakowanie ozdobne pozytywnie wpływa na odbiór marki oraz znajdującego się wewnątrz produktu. Może zostać wykorzystane do wypuszczenia limitowanej serii towarów lub też stać się tradycyjnym pudełkiem firmowym.

Opakowania dekoracyjne odznaczają się nie tylko ciekawym designem, ale przede wszystkim zapewniają ochronę znajdujących się wewnątrz produktów – a to dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów do ich produkcji. Dlatego też do klienta trafia odpowiednio zapakowany towar, który m.in. nie ulegnie zniszczeniu w czasie transportu.

Pudełka ozdobne na prezenty

Pudełko dekoracyjne świetnie sprawdzi się również jako opakowanie na prezenty – także te firmowe. Jest to powierzchnia, którą można wykorzystać do promocji swoich produktów. W ten sposób można docenić stałych klientów, wysyłając im upominki. Takie personalizowane pudełko ozdobne wzbudzi zainteresowanie, a także pozytywnie wpłynie na lojalność klienta wobec marki.

Pudełka dekoracyjne do przechowywania

Marki wypuszczające swoje produkty w pudełkach, które można ponownie wykorzystać, z reguły są lepiej postrzegane przez klientów. Najczęściej takie opakowania znajdują zastosowanie do przechowywania różnego typu drobiazgów. Pudełka ozdobne wykonane z wysokiej jakości materiału z pewnością będą mogły zyskać drugie życie u osób, które cenią sobie trend upcyclingowy.

Kiedy wybrać pudełko ozdobne?

Kiedy zatem wskazane jest, aby wybrać pudełko dekoracyjne? To doskonałe rozwiązanie, gdy:
• zależy nam na jak najlepszej promocji produktów,
• chcemy wzbudzić zainteresowanie klienta naszym asortymentem,
• chcemy, aby nasz produkt był postrzegany jako produkt marki premium,
• wiemy, że nasi klienci cenią sobie ponowne wykorzystanie opakowań,
• wypuszczamy na rynek serię produktów np. świątecznych, urodzinowych, limitowanych,
• szukamy kompromisu pomiędzy wysoką jakością a stylowym wzornictwem.

Pudełka ozdobne doskonale prezentują się zarówno w wersji minimalistycznej, jak i wielobarwnej, kolorowej. Warto ich wzornictwo dopasować do charakteru marki, aby wszystko tworzyło jedną, spójną całość.

 

 

 

Podobne wpisy