Opakowanie e-commerce dla Twojej firmy

Opakowanie e-commerce dla Twojej firmy

Dobrze zaprojektowane kartony e-commerce to bardzo ważna część procesu sprzedaży zarówno w mniejszych, jak i większych firmach. Są one nie tylko praktyczne (ponieważ zapewniają bezpieczeństwo podczas transportowania produktu), ale też oryginalne, charakterystyczne i zapadające w pamięć. Dzięki nim Twoja firma pozostawi po sobie dobre wrażenie, a klienci chętnie wrócą po kolejne zakupy.

Czym charakteryzują się nasze opakowania e-commerce?

Chcesz przekazać swoim klientom doskonałą jakość usług, a my możemy Ci w tym pomóc. Opakowania e-commerce z nadrukiem w postaci loga lub grafiki to rewelacyjny sposób na poprawienie wyników sprzedażowych. W jaki sposób? Kreatywna forma reklamowania usługi wyróżni Cię na tle konkurencji, a także pozytywnie wpłynie na kreowanie wizerunku Twojej firmy!

Jeśli zależy Ci na ekologicznych rozwiązaniach, wybierz pudełka e-commerce z materiałów biodegradowalnych. Masz do wyboru także kartony z wieczkiem, okienkiem, obwolutą, kaszerowane, czy te przeznaczone do bezpiecznego przechowywania kosmetyków. Logo możesz umieścić zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz opakowania.

Nie zapomnij, że oprócz świetnego designu oferujemy też najwyższą jakość. Nasze opakowania e-commerce są solidne i wytrzymałe, dzięki czemu poradzą sobie nawet z najcięższym lub najdelikatniejszym rodzajem towaru. Żaden gabaryt, rozmiar oraz materiał produktu nie jest dla nas wyzwaniem!

Opakowanie e-commerce
Podczas wyboru opakowania warto pamiętać o zabezpieczeniu produktu. Dlatego polecamy dodatkowo wykonać wkładkę stabilizującą, która dodatkowo ochroni produkt podczas wysyłki.

Kartony e-commerce dla dużych i małych biznesów

Badania jasno wskazują, że ponad 80% emocji wywoływanych jest przez zmysł wzroku. Czy ma on wpływ na decyzje zakupowe? Oczywiście! Dlatego opakowania e-commerce z nadrukiem są świetnym rozwiązaniem dla dużych i małych biznesów, zarówno tych rozpoczynających sprzedaż, jak i tych o mocniej ugruntowanej pozycji na rynku.

Ponadto opakowania e-commerce są często pierwszymi rzeczami, na jaką klienci zwracają uwagę, gdy poruszają się między sklepowymi półkami. Dzięki temu produkt znajduje się w ich ręce – a potem w koszyku, skąd zaniosą go prosto do kasy!

Kartony e-commerce w sprzedaży online

Zasada „kupowania oczami” nie tyczy się wyłącznie produktów sprzedawanych fizycznie. Na zakupy online decyduje się już przecież ponad 70% konsumentów! Nic dziwnego, że opakowania e-commerce coraz częściej umieszcza się na zdjęciach (zaraz obok produktu). Informacji o formie zapakowania nie brakuje także w opisie produktu, który jest ważnym wyznacznikiem dla wielu kupujących. To wręcz nieodłączna część każdej sprzedaży, obok której nie możesz przejść obojętnie!

Pamiętaj! Modny i dobrze zaprojektowany karton e-commerce to świetna opcja, jeśli sprzedajesz produkty o potencjalne prezentowym. Ładne opakowanie jest bardzo ważne dla osób kupujących przedmioty z myślą o urodzinach, rocznicy czy świętach.

Opakowanie e-commerce
Nawet minimalistyczny nadruk na opakowaniach może zrobić świetne wrażenie.

Karton e-commerce zgodny z Twoimi potrzebami

Jeśli masz wątpliwości lub potrzebujesz porady, zapytaj o nią naszych fachowców. Opakowania e-commerce zawsze wykonujemy zgodnie z Twoimi preferencjami, chętnie dzieląc się zdobytym doświadczeniem i rozwiewając wątpliwości. Możesz nam zaufać! Zpapieru.pl oferuje usługi już od ponad 10 lat i może pochwalić się sprzedażą ponad 23 milionów produktów.

Pudełka e-commerce i Twój produkt to połączenie, które doceni wielu klientów.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem opakowania dla swojej firmy, napisz do nas.

Podobne wpisy