projektowanie opakowań

Pudełka z nadrukiem – zaprojektuj i zamów własne opakowania

Już dawno minęły czasy, kiedy na półce dostępny był jeden lub dwa produkty i nie było z czego wybierać. Teraz wybór produktów w każdej dziedzinie jest naprawdę ogromny – czasami jest on tak duży, że ciężko się zdecydować. Jak zatem przebić się wśród konkurencji i wyróżnić swój produkt? Świetnym pomysłem będzie na pewno niebanalne opakowanie kartonowe z nadrukiem.

Nowoczesne kartony z nadrukiem w wielu rozmiarach i kolorach

Małe, duże, o różnorodnych i niespotykanych kształtach, otwierane z boku lub wyposażone w wieczko – wybór opakowań z nadrukiem jest obecnie naprawdę duży i każdy przedsiębiorca znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. W ofercie znaleźć można standardowe rozmiary pudełek z logo, które od razu mogą zostać wydrukowane w potrzebnej ilości. Proste, eleganckie i ponadczasowe pudełka kartonowe z nadrukiem świetnie sprawdzą się w przypadku produktów premium, kosmetyków czy perfum. Będą się one z pewnością kojarzyć z luksusem i dawać klientowi poczucie dopieszczenia. Świetną propozycją cieszącą się w ostatnim czasie dużą popularnością są kartony fasonowe z nadrukiem w wersji ekologicznej.

Pudełka z logo wykonane są z grubej tektury, która jest w pełni biodegradowalna i przyjazna dla naszego naturalnego środowiska. Ponadto ciekawy i w pewnym stopniu surowy design takiego opakowania kartonowego z nadrukiem przyciąga uwagę klienta i daje od razu znać, że firma dba o naszą planetę. W dobie coraz bardziej świadomych wyborów konsumenckich takie pudełka kartonowe z nadrukiem to marketingowy strzał w dziesiątkę.

Pudełka z nadrukiem na zamówienie

Oprócz gotowych do druku, ciekawych propozycji oferujemy również pudełka z własnym nadrukiem bezpośrednio zaprojektowane przez klienta. Jedyne czego wówczas potrzebujemy to pliku z projektem przesłanego do nas za pomocą odpowiedniego formularza. Jeśli z kolei klient nie ma za bardzo pomysłu na to, jak jego kartony z logo firmy powinny dokładnie wyglądać, wówczas służymy chętnie radą oraz wykonujemy projekt na zamówienie.

Chętnie pomagamy naszym klientom i tworzymy dla nich projekt takiego pudełka kartonowego z nadrukiem zupełnie od podstaw i według podanych wskazówek. Nasz zespół projektowy świetnie sobie radzi z takimi wyzwaniami rozwijając wówczas skrzydła wyobraźni. Nasza kreatywność nie zna granic, o czym można się przekonać przeglądając nasze dotychczasowe realizacje. Tworzymy zarówno pudełka wysyłkowe z nadrukiem, jak również opakowania produktowe w różnych kształtach. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Niebanalne opakowania fasonowe z nadrukiem to fantastyczny sposób, aby wyróżnić swój produkt na tle konkurencji.

Nie chodzi o to, aby krzyczał on do klienta neonowym kolorem, ale by od razu przykuwał uwagę nieszablonowym wzorem czy sloganem. Jako producent opakowań kartonowych z nadrukiem doskonale wiemy jak projektować takie produkty, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszą ofertą.

Podobne wpisy