pudełka z oknem

Dlaczego warto wybrać pudełka z okienkiem?

Opakowania produktowe to obecnie standard, zarówno dla firm prowadzących sklepy stacjonarne, jak i internetowe. Chodzi o to, aby pięknym i niespotykanym pudełkiem zachęcić klienta do zwrócenia pierwszych kroków w kierunku naszego produktu i w jakiś sposób go zaciekawić. Nie trzeba stawiać na krzykliwe wzory czy neonowe kolory jeśli oferujemy odbiorcom bardziej stonowany produkt.

Wystarczy zainteresować klienta ciekawą formą opakowania, którego jeszcze nie widział u konkurencji i które ułatwi mu zapoznanie się z produktem. Tutaj świetnym rozwiązaniem będzie nowoczesne pudełko z okienkiem, które nie tylko fantastycznie przykuwa uwagę, ale również zapewnia świetną prezentację produktu.

Opakowanie z okienkiem – niebanalny pomysł na ciekawy kartonik

Karton fasonowy z okienkiem z pewnością świetnie się sprawdzi w przypadku większości produktów przeznaczonych do sprzedaży takich jak np. odzież czy artykuły dla dzieci. Tego typu opakowanie z pewnością przypadnie do gustu każdemu przedsiębiorcy, który pragnie wyróżnić swój produkt na tle konkurencji. Nie chodzi jednak o to, aby opakowanie „krzyczało” do odbiorcy, ale by subtelnie zwracało na siebie jego uwagę. Nieszablonowy pomysł na okienko w kartoniku coraz bardziej zyskuje na popularności.

Pudełko ozdobne z okienkiem to swego rodzaju ukłon w stronę klienta, który dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu nie musi otwierać opakowania, aby obejrzeć cały produkt. Dzięki okienku może swobodnie dotknąć artykułu, sprawdzić jakość jego wykonania i upewnić się co do jego zakupu.

Czy pudełko z okienkiem to dobry wybór?

Drukując pudełka fasonowe z okienkiem dla naszych klientów bardzo dbamy o wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Okienka w kartonikach są wycinane laserowo z największą dbałością o każdy detal opakowania. Ponadto warto również podkreślić, że wszystkie pudełka wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są one niezwykle odporne na zagniecenia i zniszczenia.

Świetnie chronią produkty w transporcie i zapewniają idealny sposób prezentacji produktu, który przyciąga uwagę od pierwszej chwili. Doskonale wiemy, że każdy lubi dostawać pięknie zapakowane drobiazgi, a pudełko z okienkiem gwarantuje, że cel ten zostanie osiągnięty.

Warto również dodać, że tego rodzaju kartoniki z okienkiem mogą stanowić świetny gadżet marketingowy. Ładnie i estetycznie zapakowany produkt przemawia do zmysłu estetycznego klienta, który „kupuje” produkty wzrokiem zwłaszcza w przypadku sklepów internetowych. Warto zatem postawić na ciekawe opakowanie tekturowe z okienkiem i zaoferować swoim klientom coś, czego nie znajdą u konkurencji.

 

 

 

Podobne wpisy