Teczki firmowe z hot stampingiem

Teczki firmowe z hot stampingiem


Pięknie zaprojektowane teczki firmowe nie tylko budzą respekt w rozmówcy, ale również sprawiają bardzo pozytywne pierwsze wrażenie oraz przywołują na myśl takie skojarzenia jak profesjonalizm, poważne podejście do klienta oraz zaufanie.

Teczki firmowe dla firmy Morgan Philips

Morgan Philips Group to międzynarodowa korporacja mają swoje oddziały na całym świecie. Działa w rektorze zarządzanie zasobami ludzkimi, z powodzeniem prowadzi rekrutacje na wysokie stanowiska dla wielu różnych, znanych przedsiębiorstw, a także zajmuje się zarządzaniem talentami. Kiedy zatem mówimy o takiej znamienitej marce od razu mamy pierwsze skojarzenia z biznesem, doskonałymi wynikami i przede wszystkim profesjonalizmem.

Kiedy zatem stanęliśmy przed zadaniem zaprojektowania teczek firmowych dla tak wspaniałego klienta, od razu wiedzieliśmy, że to musi być coś wyjątkowego, wyróżniającego się w tłumie i budzącego nie tylko respekt, ale również bardzo pozytywne emocje względem rozmówcy. Morgan Philips Group to międzynarodowa korporacja, dlatego stworzenie pięknych i wyjątkowych teczek firmowych było dla nas nie lada wyzwaniem, jednak sprostaliśmy postawionemu nam zadaniu, a efekt przedstawia się następująco. Tak poważny klient pragnie wyjątkowego produktu, który będzie jednocześnie prosty w swoim wyglądzie, a zarazem bogaty w przekazie i pod względem wzbudzanych emocji.

Projekt teczek firmowych dla firmy Morgan Philips to idealny przykład produktu idealnie dopasowanego, uszytego na miarę i zgodnego z oczekiwaniami klienta, który nie tylko jest bardzo profesjonalny, ale również w pewnym stopniu budzi poczucie luksusu.

teczki firmowe

teczki firmowe

teczki firmowe

teczki firmowe

teczki firmowe

teczki firmowe

teczki firmowe

 

Nowoczesne teczki firmowe dla Morgan Philips – zaufanie i profesjonalizm przede wszystkim

Teczki firmowe są bardzo proste w swojej formie, dlatego chodziło o to, aby przyciągać spojrzenie odpowiednim wyglądem. Nasz sztab specjalistów postawił na piękny, bardzo nasycony odcień, który jest doskonale widoczny nawet z dalekiej odległości. Ten wspaniały, bakłażanowy kolor nie tylko budzi skojarzenia klasy i szyku, ale również równowagi i powagi.

Morgan Philips to marka stabilna, która jest już na rynku ładnych parę lat, dlatego szokowanie klientów mocnymi zestawieniami kolorystycznymi nie jest ich celem. Odcień bakłażanowy jest tutaj strzałem w przysłowiową dziesiątkę z uwagi na wszelkie pozytywne skojarzenia, jakie pragnie wywoływać firma w swoim rozmówcy. Aby jednak nie tylko odcień grał tutaj pierwsze skrzypce postanowiliśmy wzbogacić nasz projekt za pomocą logotypu firmy wykonanym metodą hot stampingu w kolorze białym. Hot stamping to nic innego jak sposób uszlachetniania druku polegający na wytłaczaniu na gorąco wydruków na kartonie czy papierze.

Niegdyś metoda ta była wykorzystywana jedynie w przypadku materiałów żelaznych, jednak obecnie cieszy się coraz większą popularnością w litografii, ponieważ daje niepowtarzalny efekt. W przypadku firmy Morgan Philips zastosowanie logo w formie hot stampingu okazało się doskonałą decyzją, ponieważ otrzymaliśmy bardzo precyzyjny, a jednocześnie bogaty w swoim wyrazie rezultat. Biel napisu świetnie odznacza się na tle bogatego, bakłażanowego koloru teczki tworząc razem bardzo spójną, harmonijną całość.

Teczki firmowe dla Morgan Philips i ich nieprawdopodobna moc wyrazu

Nowoczesny, a jednocześnie nieskomplikowany projekt teczki to idealna propozycja dla tak znanej firmy rekrutacyjnej, jak jest Morgan Philips Group. Teczka w swoim wyglądzie nie jest skomplikowana, co wcale nie oznacza, że jest nudna. Wykonana w formacie A4 z wysokiej jakości, odpornego kartonu doskonale chroni wszelkie dokumenty w niej zawarte. Ponadto tektura została dodatkowo wzmocniona, aby umieszczone w środku umowy, formularze i inne dokumenty nie uległy zniszczeniu czy zagnieceniu.

Teczka została wyposażona w dwa wewnętrzne skrzydła, które unieruchamiają umieszczone wewnątrz papiery, a więc nie ma obawy, że dokumenty mogą wypaść z teczki czy też się przesuwać w transporcie. Dodatkowo jest również odpowiednia przegródka na umieszczenie wizytówki wraz z danymi kontaktowymi, co jest bardzo pomocną i bardzo przydatną opcją. Całość jest bardzo schludna i prezentuje się niezwykle elegancko i klasycznie. Taka teczka firmowa z pewnością nie zginie w tłumie czarnych czy szarych teczek konkurencji i będzie się wybijać na ich tle.

teczki firmowe

teczki firmowe

teczki firmowe

teczki firmowe

teczki firmowe

teczki firmowe

teczki firmowe

teczki firmowe

Nowoczesne teczki firmowe – warto postawić na wyrazistość

Piękne, bakłażanowe teczki firmowe na dokumenty dla Morgan Philips Group pokazują, że warto postawić na ciekawy, wyraźny akcent aby nie zginąć w tłumie i wzbudzić odpowiednie emocje w kliencie. Czarny czy granatowy odcień teczki to kolory bardzo klasyczne i bardzo spokojne, które jednak giną w tłumie i nie wyróżniają firmy klienta.

Mogłoby się wydawać, że tak poważna firma rekrutacyjna zdecyduje się raczej na bezpieczne barwy, jednak wybór ciekawego i nietuzinkowego koloru teczki jest nie tylko marketingowym strzałem w dziesiątkę, ale również pokazuje, że można być profesjonalnym nawet wtedy, kiedy to nie czerń jest dominującym odcieniem w papeterii firmowej.

 

Zobacz również:
Masz pomysł na własne teczki firmowe?

Wyślij zapytanie

Stwórz coś wyjątkowego

Opakowania według Twojego pomysłu

Wyślij zapytanie