Koperta ekologiczna z nadrukiem – Irish Socksciety

Koperta ekologiczna przygotowana dla irlandzkiej firmy Irish Socksciety to przykład idealnie spersonalizowanego i przyciągającego wzrok opakowania.

Identyfikacja wizualna to jeden z najważniejszych elementów skutecznego brandingu. Jeśli firma chce uchodzić na profesjonalną i budzić zaufanie klienta, powinna zadbać o najmniejszy detal – w tym spersonalizowane materiały graficzne, do których zalicza się koperta ekologiczna. To one bowiem najsilniej oddziałują na wyobraźnię odbiorcy i budują jego zdanie na temat firmy, a w konsekwencji tworzą przywiązanie do marki. Atrakcyjne elementy wizualne przyciągają wzrok i zachęcają do skorzystania z usług firmy. Co więcej, spójna identyfikacja wizualna świadczy o jej profesjonalizmie oraz powoduje, że klienci lepiej oceniają firmę i chętniej wybierają ją na tle konkurencji.

koperta ekologiczna

Koperta ekologiczna, która przyciąga wzrok

Jednym z najważniejszych materiałów graficznych, w przypadku firmy zajmującej się sprzedażą produktów, są opakowania. To one tworzą pierwsze wrażenie, a tym samym mają silny wpływ na wizerunek marki. Jeśli firma zajmuje się sprzedażą na odległość, warto zadbać nie tylko o pudełko, w którym umieszczony jest produkt, ale także kopertę, w którą całość zostanie zapakowana.

Koperta ekologiczna przygotowana dla irlandzkiej firmy Irish Socksciety to przykład opakowania, które na pewno zostanie zauważone. Mimo oryginalnej formy i ciekawego wzornictwa koperta spełnia jednak także swoją funkcjonalną rolę. Mianowicie podstawowe elementy, takie jak dane firmy, są dobrze widoczne. Poza tym, pozostawiliśmy także miejsce na wpisanie adresu klienta, do którego ma trafić paczka. Koperta spełnia więc wszystkie wymagania narzucane przez pocztę i inne firmy zajmujące się przesyłkami.

Projekt graficzny na zamówienie

Ekologiczne koperty przygotowano specjalnie z myślą o specyfice firmy, na której zamówienie powstały. Na kopercie nadrukowane są nie tylko ważne informacje o firmie, takie jak jej nazwa i dane adresowe. Jest tam również motto przewodnie, ale także ciekawy, przyciągający wzrok element graficzny. Jest nim rysunek skarpetek umieszczony w dolnej części koperty. Dzięki zastosowaniu grafiki koperta nie tylko prezentuje się atrakcyjniej i przyciąga wzrok, ale przede wszystkim nawiązuje do specyfiki marki i budzi pozytywne z nią skojarzenia. Jako drukarnia oferujemy również  projekty opakowań, które spełnią wszystkie te założenia.

koperta ekologiczna

Koperta ekologiczna z własnym nadrukiem

Projektując kopertę, zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły. Kopertę wykonano z wysokiej klasy ekologicznego kartonu o gładkim, miękkim i przyjemnym w dotyku wykończeniu. Estetyka jest jej niewątpliwym atutem. Wszystkie zastosowane elementy, zarówno graficzne jak i tekstowe, podkreślają najważniejsze cechy firmy: nowoczesność, dynamiczność, nastawienie na klienta, który ceni sobie oryginalność i poczucie humoru. Całość prezentuje się lekko i nowocześnie oraz budzi pozytywne skojarzenia. Elementy są spójne, zarówno jeśli chodzi o styl, jak i o przekaz.

Koperty ekologiczne dla irlandzkiej firmy zajmującej się sprzedażą skarpetek to przykład opakowania, które doskonale łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Koperta świetnie spełni swoją rolę praktyczną, jednocześnie stanowiąc ważny element, jeśli chodzi o branding. Dzięki nowoczesnej formie i oryginalnemu wzornictwu, na pewno przyciągnie uwagę klienta. Do tego stworzy też w jego świadomości obraz firmy nowoczesnej, dynamicznej i dbającej o środowisko.

Jesteśmy producentem opakowań. Od lat wspieramy działania marek, oferując im kartonowe pudełka, które pomagają sprzedawać łatwiej i szybciej. Zapytaj, co możemy zrobić dla Ciebie.

Podobne wpisy