Opakowania na produkty dla fanów motoryzacji

“Potrzebowaliśmy doskonałej jakości opakowań i pudełek, w które nie tylko będziemy mogli opakować nasze samochodowe akcesoria, ale również, które dadzą naszym klientom poczucie, że produkt, który od nas otrzymują jest fantastycznej jakości oraz wykonany został z dbałością o nawet najmniejsze detale”.

Ryk silników, fantastyczne tuningowane samochody i ten niespotykany nigdzie indziej dreszczyk emocji. Wszystko to jest chlebem powszednim dla członków załogi Raceism – organizatora eventów dla fanów motoryzacji.

Właściciele Raceism.com z pasji oraz potrzeby zaangażowania w nią innych miłośników motoryzacji stworzyli projekt, który poświęcony został rozwojowi modyfikacji samochodów. Już od przeszło pięciu lat budują wizerunek firmy promującej najbardziej interesujące samochody w całej Europie. Dbają również o rozpowszechnianie oraz umacnianie pozycji Polski na arenie międzynarodowej. Wśród fanów motoryzacji słyną oni również ze stworzenia jednej z najlepszych samochodowych imprez w Europie.

Opakowania na zamówienie

Tak ogromny zakres działalności wymaga pełnego zaangażowania oraz ogromnego poświęcenia w każdy aspekt prowadzenia firmy. Kiedy to w sklepie pojawiła się nowa kategoria produktów – w tym niezbędne akcesoria oraz różnego rodzaju gadżety m.in. pasy bezpieczeństwa do sportowych aut – firma zgłosiła się do zpapieru.pl.

“Potrzebowaliśmy doskonałej jakości opakowań i pudełek, w które nie tylko będziemy mogli opakować nasze samochodowe akcesoria. Zależało nam również na tym, aby dały one naszym klientom poczucie, że produkt, który od nas otrzymują jest fantastycznej jakości oraz wykonany został z dbałością o nawet najmniejsze detale”.

Opakowania, które zaproponowała nam firma zpapieru.pl okazały się strzałem w dziesiątkę. Ogromne wrażenie wzbudziła w nas również obsługa klienta, która jest na najwyższym poziomie. Nie mieliśmy jasno sprecyzowanego pomysłu na opakowania do naszych akcesoriów – dla zpapieru.pl nie okazało się to żadnym problemem. Wystarczyło, że przekazaliśmy im potrzebne nam formaty, a oni zajęli się całą resztą. Zaprojektowali opakowanie, przygotowali grafikę – produkt, który otrzymaliśmy był dopracowany oraz zgodny z naszymi oczekiwaniami. Współpraca okazała się czystą przyjemnością, dzięki czemu my mogliśmy się zająć wyłącznie tym, na czym się znamy”.

Pudełka, które zaprojektowało zpapieru.pl to produkty wysokiej jakości. Wygodne i minimalistyczne, dzięki temu nie przytłaczają swoją formą oraz pozwalają klientowi skupić się na tym, co najważniejsze, czyli ich zawartości. Drukarnia dopracowała każdy, nawet najdrobniejszy detal pudełek. Zaczynając oczywiście od komfortowego rozmiaru, na spójności identyfikacji wizualnej firmy kończąc. Nigdy wcześniej odpakowywanie motoryzacyjnych akcesoriów nie było tak fascynujące!

Dowiedz się więcej o Raceism:

Strona internetowa Raceism
Raceism na Instagramie
Raceism na Facebooku

Nasza kompleksowa oferta zapewnia realizację od projektu aż po druk. Jeśli zatem szukasz opakowań dla swoich produktów, zapraszamy do kontaktu. Spełnimy Twoje marzenie o idealnym pudełku.

Podobne wpisy