Producent pudełek kartonowych

Producent pudełek kartonowych dostarcza na rynek wysokiej jakości opakowania. Dzięki dużej różnorodności ich typów oraz rozmiarów możliwe jest ich indywidualne dopasowanie praktycznie do potrzeb każdej branży. Rozwiązanie to chętnie wybierają zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Obecnie sektor sprzedaży online stanowi ogromny potencjał, który wykorzystuje coraz więcej podmiotów. Z tego też względu konieczne jest znalezienie pudełek, które idealnie wpisują się w indywidualne potrzeby danej branży, są wytrzymałe i przystępne cenowo.

Producent pudełek kartonowych – rodzaje opakowań

Opakowania oraz pudła kartonowe – producent dostarcza na rynek różnego typu rozwiązania, które są odpowiedzią na potrzeby konkretnego grona odbiorców. Odróżniają się one nie tylko rozmiarem i modelem, ale również kolorystyką i typem wykorzystanego nadruku.

Jako producent pudełek mamy w swojej ofercie m.in.:

Opakowania FEFCO – standard ten wykorzystywany jest w wielu różnych branżach. Znalazł zastosowanie m.in. w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, kosmetycznym czy elektronicznym. Pudełka w standardzie FEFCO są jednymi z najchętniej wybieranych. Standaryzacja umożliwia sprawdzenie konkretnego modelu oraz zamówienie go w dowolnym rozmiarze.

Producent pudełek kartonowych ma w swej ofercie standard boxy. Są to standardowe, klasyczne opakowania, które zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiału. Z reguły są szare lub białe.

Opakowania fasonowe – doceniane są za swoją estetykę. Można na nich wykonać dowolny nadruk. Jeżeli wyposażone są w specjalny pasek klejowy, nie wymagają dodatkowego zaklejania i eliminują konieczność użycia taśmy klejącej. Często mają również taśmę, która ułatwia klientom rozpakowywanie.

Opakowania display – to sposób na zaprezentowanie produktów potencjalnym klientom. Najczęściej wykorzystywany są w sklepie do ekspozycji towaru.

Opakowania e-commerce – idealne do wysyłki, chronią zawartość podczas transportu. Są łatwe w otwieraniu dla klienta, dzięki czemu z powodzeniem mogą zostać ponownie wykorzystane.

Kartony klapowe – jedna z ekonomiczniejszych opcji. Pudełka tego typu wykonywane są z tektury 3-warstwowej lub 5-warstwowej. Dostępne są w różnych rozmiarach (np. dopasowanych do palety euro lub gabarytów wykorzystywanych w paczkomatach).

Kartony archiwizacyjne – zaprojektowane z myślą o przechowywaniu segregatorów oraz dokumentów.

Opakowania kartonowe na książki, plakaty, kalendarze i inne akcesoria.

Personalizowane opakowania na wymiar – możliwość zastosowania dowolnego, personalizowanego nadruku. Na pudełku może znaleźć się m.in. logo firmy, slogan reklamowy, dane kontaktowe czy adres strony internetowej.

Pudła kartonowe – producent może również zaoferować opakowania wielkogabarytowe (tzw. kartony na palety).

Kartony jednostkowe oraz zbiorcze – to niewielkich rozmiarów pudełka, które mają format m.in. A3, A4, A5, B5.

Opakowania cukiernicze – wykonane z myślą o przechowywaniu żywności, wybierane przez cukiernie i piekarnie.

Kartonowe skrzynki na owoce i warzywa – pojemne i lekkie.

Kartony ekologiczne – wykonane z szarej tektury pozyskanej z recyklingu. Mogą nadawać się również do ponownego przetworzenia.

Opakowania specjalne – przygotowane na specjalną okazję, np. limitowana seria świąteczna czy urodzinowa marki.

Opakowania niestandardowe – każdy profesjonalny producent pudełek z tektury oferuje swoim klientom możliwość wykonania niestandardowych rozwiązań. W większości przypadków ich bazą są pudełka fasadowe.

Ponadto producent pudełek tekturowych ma w swej ofercie m.in.: opakowania wysyłkowe, paczkomatowe, transportowe, z okienkiem oraz z automatycznym dnem.

Torby papierowe – jako ekologiczna alternatywa dla toreb foliowych.

Wszystkie pudełka dopasowane są pod względem rodzaju, rozmiaru oraz nadruku do indywidualnych potrzeb każdego zamawiającego. Uwzględniane jest również to, jakie funkcje mają spełniać (np. transport, przechowywanie). Producent pudełek kartonowych oferuje wysokiej jakości opakowania dla każdej branży.

Producent pudełek do przechowywania, transportu i wysyłki

Produkcja pudełek i opakowań w celach do przechowywania, transportu i wysyłki jest jedną z najbardziej rozwiniętych gałęzi. Wszystkie projekty są dokładnie przemyślane. Producenci wykorzystują nowoczesne technologie, aby zapewnić jak najlepsze wpisanie się w potrzeby każdego rodzaju biznesu. To sprawdzone, lecz innowacyjne pomysły, których efektem są najwyższej jakości pudełka.

Opakowania do przechowywania, transportu i wysyłki produkowane są z wytrzymałej tektury. Jej zadaniem jest utrzymanie ciężaru innych pudełek – bez ryzyka zgniecenia i uszkodzenia. Ma to szczególne znaczenie podczas transportu kurierem, kiedy to jednak paczka jest na drugiej.

Pudełka kartonowe – produkcja najwyższej jakości opakowań tekturowych wykorzystuje techniki, które pozwalają zapobiegać wchłanianiu wilgoci przez karton. Dzięki temu pudełka są bardziej odporne na uszkodzenia.

Gotowe opakowania dostarczane są w formie złożonej – jest to niezwykle funkcjonalne, ponieważ zajmują niewiele miejsca. To sprawia, że łatwo je przechowywać, jednocześnie optymalnie wykorzystując całą dostępną przestrzeń. Atutem pudełek tekturowych jest to, że są lekkie, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe.

Opakowania wykonane z trzywarstwowej (gramatura ok. 280-600 g/m²) tektury sprawdzą się w przypadku paczek o standardowej zawartości. Natomiast pudełka z pięciowarstwowej (gramatura ok. 480-1060 g/m²) tektury to rozwiązanie preferowane do cięższych sprzętów oraz elektroniki.

Większości firm zależy na tym, aby ich opakowanie łączyło w sobie wysoką jakość wykonania, odpowiednie zabezpieczenie zawartości oraz dodawało przesyłce prestiżu. Producent pudełek uwzględnia potrzeby swoich odbiorców, dostarczając im najwyższej jakości produkty. Dodatkowe punkty zyskują spersonalizowane opakowania. To swoistego typu wizytówka każdej firmy.

Producent pudełek tekturowych ekologicznych

Profesjonalny producent pudełek tekturowych ma w swej ofercie również opakowania ekologiczne. Jest odpowiedzialny, dlatego też w trakcie swojej działalności uwzględnia aspekty związane z ochroną środowiska naturalnego. Do produkcji kartonu coraz częściej wykorzystywany jest materiał pochodzący z recyklingu. Ponadto większość pudełek wykonanych jest z tektury, którą również można ponownie wykorzystać. Podczas produkcji nie są używane sztuczne barwniki czy chemikalia, które mogłyby negatywnie wpłynąć na przyrodę oraz zdrowie użytkowników.

Producent pudełek z tektury – kup online

Opakowania kartonowe aktualnie można zamawiać online, nie wychodząc z własnego mieszkania czy biura. Podczas konsultacji telefonicznej oraz e-mailowej można ustalić wszelkie szczegóły dotyczące danego projektu – od jego nakładu, przez rozmiar kartonów, aż po ich wzornictwo. Pudła kartonowe – producent dzięki odpowiednim technikom oraz zapleczu maszyn jest w stanie dostarczyć duży nakład opakowań w krótkim czasie. Wysłane są one do zleceniodawcy w formie złożonej – zajmują niewiele miejsca i są łatwe w złożeniu.

kartony na zamówienie

Produkcja pudełek i opakowań na wymiar

Po czym poznać, że producent pudełek z tektury jest profesjonalistą? Oferuje możliwość wykonania opakowań na wymiar, zgodnie z preferencjami zamawiającego. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie wielkości i rozmiarów pudełek do konkretnych produktów sprzedawanych przez daną firmę. Inne opakowania sprawdzą się w przypadku niewielkich i drobnych przedmiotów, a zupełnie inne do wielkogabarytowych rozwiązań. Dzięki temu możliwe jest wpisanie się w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Pudełka kartonowe – produkcja dla e-commerce

Producent pudełek kartonowych dla branży e-commerce musi stale podążać za zmieniającymi się trendami, szukając rozwiązań idealnie wpisujących się w potrzeby użytkowników. Dynamicznie rozwijający się sektor sprawia, że co jakiś czas konieczne jest znalezienie nowych rozwiązań. Istotne są zatem analizy oraz próby zidentyfikowania potrzeb sklepów internetowych i ich odbiorców. Dzięki temu producent jest w stanie zaproponować zleceniodawcom jak najlepiej dopasowany produkt – do potrzeb ich oraz ich grona potencjalnych odbiorców.

Pudełka kartonowe dla firm i osób indywidualnych

Produkcja pudełek i opakowań może odbywać się na potrzeby firm oraz osób indywidualnych. Bez względu jednak na to pudełka zawsze dopasowane są do oczekiwań klientów. Istotna jest nie tylko duża różnorodność rodzajów opakowań, ale możliwość m.in. wykonania nadruku. Nie bez znaczenia jest wielkość nakładu – niektórzy producenci wymagają, aby było on w wielu tysiącach sztuk, inni natomiast realizują zdecydowanie mniejsze zamówienia.

Pudełka kartonowe – produkcja na potrzeby branż m.in.:

 • spożywczej,
 • monopolowej,
 • kosmetycznej
 • chemicznej,
 • jubilerskiej,
 • e-commerce,
 • automotive,
 • elektronicznej,
 • motoryzacyjnej,
 • meblowej,
 • odzieżowej,
 • ozdób i delikatnych przedmiotów,
 • do liquidów do papierosów,
 • do pakowania książek, płyt CD, DVD, gier komputerowych i innych.

Pudełka kartonowe – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jako producent pudełek wykorzystujemy nowoczesne technologie, dzięki którym możemy bez trudu uzyskać pożądany kształt i wielkość opakowania. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam zrealizować praktycznie każde zamówienie – i te standardowe, i te nietypowe.

Dbamy o to, aby nasze pudełka były wykonane z wysokiej jakości materiału, który skutecznie ochroni zawartość przed zniszczeniem. Odpowiednio dopracowany projekt to także świetne narzędzie marketingowe. W swojej wieloletniej karierze przygotowaliśmy tysiące opakowań dla różnych branż. Oddajemy naszym zleceniodawcom do dyspozycji bogatą ofertę produktową – z zachowaniem najwyższej jakości.

Dbamy o kompleksowość świadczonych usług, dlatego też służymy poradą na każdym etapie – od określania oczekiwań, przez projektowanie, aż po produkcję. Służymy swoim doradztwem we wszystkich aspektach. Podpisujemy się pod każdym projektem swoją marką – dlatego zależy nam na tym, aby w pełni spełniał oczekiwania klientów.

Jako producent pudełek tekturowych wykonujemy pudełka kartonowe w różnych rozmiarach oraz fasonach. Pełną specyfikację danego projektu dobieramy z uwzględnieniem m.in. oczekiwań zleceniodawcy oraz tego, co ma znaleźć się wewnątrz opakowania.

 

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem pudełek dla swojej firmy, napisz do nas.

 

 

Podobne wpisy