|

Pudełka fasonowe dla sklepu internetowego Szydłownia

Piękne, oryginalne produkty wymagają wspaniałej i niebanalnej oprawy, dlatego pudełka fasonowe dla sklepu internetowego Szydłownia zostały zaprojektowane przez nas w taki sposób, aby wzbogacały wrażenia klienta otwierającego wyczekiwaną przez niego przesyłkę.

Sklep internetowy Szydłownia – wspaniałe i wyjątkowe, ręcznie robione ubrania

Szydłownia to nowoczesny sklep internetowy oferujący klientowi limitowane, wysokiej jakości ubrania i dodatki tworzone z prawdziwą pasją i niezwykłym kunsztem. Oryginalne, wysokiej jakości ubrania powstają jedynie z naturalnych materiałów, dzięki czemu zapewniają najwyższy komfort noszenia i nie podrażniają naszej delikatnej skóry.

Warto również podkreślić, że wszystkie ubrania i akcesoria oferowane przez sklep Szydłownia są ręcznie wyrabiane na drutach czy szydełku, dzięki czemu każdy egzemplarz jest nieco inny, a dzięki temu wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Ręcznie robione ubrania powstają to w obecnych czasach prawdziwy rarytas dla każdej miłośniczki mody z uwagi na fakt, że większość ubrań jakie możemy zakupić w sklepie pochodzą z masowej produkcji. Tak wyjątkowe ubrania potrzebują niebanalnych pudełek wysyłkowych, które jeszcze bardziej podkreślą ich wyjątkowość.

pudełka fasonowe
pudełko fasonowe
pudełka fasonowe z nadrukiem
pudełka fasonowe wysyłkowe

Pudełka ecommerce dla Szydłownia – ciekawe rozwiązania gwarantujące sukces

Sklep internetowy Szydłownia potrzebował pięknych, komfortowych i ekologicznych pudełek wysyłkowych dla e-commerce, które jeszcze bardziej podkreślą charakter oferowanych ubrań. W tym przypadku postawiliśmy na wytrzymały i gruby karton w naturalnym kolorze, które został wykonany z biodegradowalnych surowców. Dzięki temu klient nie tylko ma pewność, że otrzymuje wspaniały i wyjątkowy produkt, ale również przyczynia się do ochrony naszego naturalnego środowiska.

Ponadto warto również podkreślić, iż pudełka fasonowe dla ecommerce zostały wykonane z trójwarstwowego kartonu, aby opakowanie stanowiło jeszcze lepsze zabezpieczenie produktu w podróży do nowego właściciela. Dzięki użyciu tak mocnego i odpornego materiału nie trzeba się obawiać o to, że pudełko ulegnie zniszczeniu, uszkodzeniu czy zgnieceniu, ponieważ jest ono wyjątkowo trwałe. Kartoniki fasonowe zostały wyposażone w klapki zamykające, które z kolei zostały wzbogacone dwoma paskami klejowymi oraz tasiemką zrywającą ułatwiającą otwierania pudełka.

Jest to niezwykle wygodny dla klienta sposób otwierania przesyłki zwłaszcza w momentach, kiedy dostaje on do swoich rąk wyczekaną przesyłkę i chce jak najszybciej dostać się do środka. Użycie tego typu zabezpieczeń nie tylko jest wyjątkowo komfortowe dla adresata, ale również jest to zabieg estetyczny, ponieważ pudełko nie musi być wówczas obklejone taśmą klejącą z każdej możliwej strony. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż takie nowoczesne rozwiązanie sprawia, że pudełko może stanowić również opakowanie zwrotne w przypadku, kiedy klient jednak zdecyduje się odesłać towar.

Nowoczesne pudełko fasonowe dla ecommerce to naprawdę bardzo przemyślane projekty, które dzięki wielu udoskonaleniom świetnie się sprawdzają i doskonale zdają egzamin podczas transportu.

pudełka fasonowe
pudełka fasonowe
pudełka fasonowe ecommerce

Kartonowe pudełka wysyłkowe dla Szydłownia – prosty, a jednocześnie elegancki projekt

Pudełka fasonowe z nadrukiem dla Szydłownia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie wpisywały się w ideologię marki. Ekologiczne pudełka fasonowe pomagają dbać o naszą planetę i mogą być one wielokrotnego użytku.

Wieczko pudełka zostało opatrzone sloganem firmy, natomiast na klapce zamykającej znajduje się logo i nazwa sklepu internetowego. Oba napisy są dobrze widoczne dzięki temu, iż zostały one wykonane białym drukiem, który świetnie się odznacza na beżowym kartonie, a jednocześnie napisy są dość delikatne, co z kolei może przywoływać skojarzenia z pięknymi i delikatnymi produktami oferowanymi przez Szydłownię.

Całość prezentuje się wyjątkowo gustownie i elegancko, a więc dokładnie tak, jak oferowane ubrania i dodatki. Kartoniki wysyłkowe ecommerce są niewielkich rozmiarów, aby ułożone w środku ubrania nie przesuwały się za bardzo po pudełku w trakcie transportu i by dotarły do klienta w stanie nienaruszonym.

pudełka fasonowe
pudełka fasonowe
pudełka fasonowe ecommerce

Pudełka ecommerce dla Szydłownia – wspaniałe rozwiązania na miarę naszych czasów

Pudełka fasonowe zyskują coraz większą popularność z uwagi na fakt, iż są one bardzo estetyczne, świetnie się je składa w szybkim tempie, ponieważ nie wymagają użycia dodatkowych narzędzi czy taśmy klejącej, a także dzięki temu, iż mogą być wielokrotnego użytku.

Pudełka fasonowe wyposażone w paski klejowe oraz tasiemkę zrywającą to doskonały zabieg, który bardzo podoba się klientom i jest przez nich wysoko oceniany pod względem komfortu użytkowania pudełka. Ponadto nie trzeba być precyzyjnym jeśli chodzi o ponowne zamykanie pudełka i nie trzeba go obklejać taśmą, aby mieć pewność, że się nie otworzy.

Tego typu drobne, a jednocześnie bardzo pomysłowe i przydatne drobiazgi potrafią ułatwić pakowanie produktów oraz zdecydowanie wpłynąć na walory estetyczne pudełka dla e-commerce. Kartoniki wysyłkowe dla sklepu internetowego Szydłownia to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które cenią sobie projekty skrojone na miarę, które również wpisują się w EKO trendy.

Podobne wpisy