Pudełka na czekoladę

Ozdobne pudełka na czekolady i czekoladki Maluka Chocolat.

Czekolada poprawia nasz nastrój, dodaje energii, likwiduje zmęczenie. Okazuje się, że czekolada ma także właściwości prozdrowotne. Warto wiedzieć, że czekolada zawiera ponad 600 substancji, które bardzo pozytywnie działają na zdrowie człowieka.

Chroni przede wszystkim przed wieloma chorobami, wzmacnia układ odpornościowy, poprawia nastrój, a nawet jest bronią w walce z próchnicą, ponieważ zawiera teobrominę wzmacniającą szkliwo, a także taninę, która nie pozwala przywierać bakteriom do powierzchni zębów.

Warto, aby taki specjał był właściwie zapakowany. Idealnym rozwiązaniem jest pudełko na czekoladę.

Oryginalne pudełka na czekoladę

Człowiek jest przede wszystkim wzrokowcem. Patrząc, przyciąga produkty godne uwagi i zakupu, dlatego rodzaj i wygląd opakowania zawsze będą miały niebagatelne znaczenie w handlu i reklamie. Gdy czekolada jest zapakowana, nie można poczuć jej pięknego charakterystycznego zapachu, ale stosując pudełko na czekoladę z okienkiem pozwolisz klientowi zobaczyć smakołyk, co zdecydowanie zachęci go do zakupu.

Chociaż estetyczne opakowanie nawet najpyszniejszej czekolady nigdy nie zastąpi samego słodkiego wnętrza, to jednak pudełko na czekoladę ma ogromne znaczenie przy jej wyborze i zakupie. Kolorowe pudełko na czekoladki, z ofoliowanym przezroczystym oknem, przez które można zobaczyć produkt, niekiedy z oryginalnymi dodatkami w postaci orzechów czy też egzotycznych owoców, zachęci na pewno do zakupienia wybranej czekolady. Słodycz musi się aż wylewać z opakowania.

Pudełka posiadające atest do kontaktu z żywnością

Czekolada jest także zawsze miłym i pożądanym prezentem, dlatego warto zainwestować w atrakcyjne i trwałe pudełko. Jeśli nie wiesz, jakie opakowanie będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojego produktu, możesz zamówić u nas próbki pudełek.

To też doskonały gadżet reklamowy, na którym firma nigdy nie straci. Na tylnej części opakowania może znaleźć się nadruk z logiem firmowym, nazwą, czy też krótkim opisem firmy. Słodka czekolada w firmowym wydaniu jest super miłym podarunkiem. Warto przy tym dodać, że pudełka na czekoladki są wykonane z materiałów posiadających atest na kontakt z żywnością.

Są więc zdrowe i nietoksyczne. Ozdobne pudełka podkreślą przede wszystkim wyjątkowość samej czekolady, która będzie oryginalnym, robionym ręcznie produktem spożywczym, o ciekawym smaku. Taka jest czekolada Maluka – wyjątkowa i bardzo smaczna. Ręcznie robione czekolady i czekoladki, trufle i praliny. Wszystkie wyroby powstają z naturalnych surowców. Nie ma tam konserwantów ani sztucznych dodatków. Taki produkt potrzebuje specjalnej oprawy.

pudełka na czekoladki

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo propozycji pudełek. Zadzwoń lub napisz! Przygotujemy atrakcyjną propozycję, która spełni Twoje oczekiwania.

Podobne wpisy