Teczki firmowe z nadrukiem

Żyjemy w takich czasach, w których głównym kryterium zakupu danego przedmiotu, obok ceny i jakości, są przede wszystkim ludzkie emocje. Produkty muszą być nie tylko praktyczne, ale i dobrze zaprojektowane.

Badania wskazują, że człowiek jest wzrokowcem. Wzrok jest więc jednym z najważniejszych zmysłów, dlatego podczas robienia zakupów 8 na 14 artykułów zostaje zakupionych dzięki bardzo atrakcyjnemu opakowaniu. Spośród takich samych artykułów zostanie wybrany ten, który najładniej jest opakowany i najbardziej będzie rzucał się w oczy. W taki sposób zaprojektowaliśmy teczki firmowe dla PIT-RADWAR.

Teczka to niezbędny element biura

Teczki firmowe z nadrukiem są to niezbędne elementy wyposażenia biur, sekretariatów czy punktów w miejscu obsługi klienta. Obecnie coraz więcej dokumentów przechowuje się w postaci cyfrowej.

Ale wciąż funkcjonuje spora grupa druków, umów, potwierdzeń czy podań, które należy przechowywać i archiwizować oraz przekazywać i udostępniać w papierowej formie tradycyjnej. Segregatory i teczki ułatwiają także utrzymanie porządku w dokumentacji.

Aby wybrać produkty, które będą służyły dłużej, warto zdecydować się na asortyment wykonany o wyższej gramaturze. Teczka na dokumenty powinna być dodatkowo zabezpieczona z wierzchu wytrzymałym tworzywem. Może to być folia polipropylenowa, albo lakier, które to zabezpieczenia chronią przed zabrudzeniem. Aby zoptymalizować przestrzeń, warto zwrócić uwagę na teczki o możliwie najwęższych grzbietach.

Teczki z nadrukiem na zamówienie

Teczka firmowa dla PIT-RADWAR została wykonana z wytrzymałego kartonu o gramaturze 350 gram z elegancko wykonanym i przygotowanym nadrukiem oraz lakierem wybiórczym. Ale to nie jedyny sposób na wykonanie teczki.

Nadruk może być w postaci grafiki firmowej, logo firmowego na wierzchniej stronie teczki na dokumenty. Podobnie sama kolorystyka teczki, będzie utrzymana w kolorystyce firmowej. Opis samej firmy – jej historia i charakterystyka może znaleźć się natomiast na ostatniej stronie.

Taka teczka doskonale sprawdzi się jako typowa teczka reklamowa i typowa biurowa teczka na dokumenty, która ułatwia ich segregację i utrzymanie niezbędnego porządku w dokumentach. To także idealny pomysł na właśnie tego typu teczki reklamowe, w których można umieścić materiały promocyjne i pokazać je na przykład podczas konferencji czy targów.

W teczce znajdzie się też odpowiednie miejsce na elegancko i estetycznie przygotowaną wizytówkę firmową. Będzie to bardzo dobry produkt reklamowy dla każdej firmy i instytucji.

Podobne wpisy