|

Teczki firmowe z nadrukiem

Żyjemy w czasach, w których głównym kryterium zakupu danego przedmiotu, obok ceny i jakości, są przede wszystkim emocje. Produkty muszą być nie tylko praktyczne, ale i dobrze zaprojektowane. Ta sama zasada dotyczy materiałów marketingowych, do których zaliczamy teczki firmowe.

Badania wskazują, że człowiek jest wzrokowcem. Wzrok jest więc jednym z najważniejszych zmysłów, dlatego podczas robienia zakupów 8 na 14 artykułów zostaje zakupionych dzięki bardzo atrakcyjnemu opakowaniu. Spośród takich samych artykułów zostanie wybrany ten, który najładniej jest opakowany i najbardziej będzie rzucał się w oczy. W taki sposób zaprojektowaliśmy teczki firmowe dla PIT-RADWAR.

teczki firmowe
teczki firmowe z nadrukiem

Teczka firmowa to niezbędny element biura

Teczki firmowe z nadrukiem są bardzo przydatnym elementem wyposażenia biur, sekretariatów czy punktów obsługi klienta. Pomimo tego, że obecnie coraz więcej dokumentów przechowuje się w postaci cyfrowej, to wiele wymaga wydrukowania. Wciąż funkcjonuje spora grupa druków, umów czy potwierdzeń, które należy przechowywać, archiwizować oraz przekazywać w formie papierowej. Segregatory i teczki ułatwiają także utrzymanie porządku w dokumentacji.

Aby wybrać produkty, które będą służyły dłużej, warto się zdecydować na asortyment wykonany z surowca o wyższej gramaturze. Teczka na dokumenty powinna być dodatkowo zabezpieczona na zewnątrz wytrzymałym tworzywem. Może to być folia polipropylenowa albo lakier, które chronią również teczki przed zabrudzeniem. Aby zoptymalizować przestrzeń, warto zwrócić uwagę na teczki o możliwie najwęższych grzbietach.

Teczki firmowe z nadrukiem na zamówienie

Teczkę firmową dla PIT-RADWAR wykonaliśmy z wytrzymałego kartonu o gramaturze 350 gram z elegancko wykonanym i przygotowanym nadrukiem oraz lakierem wybiórczym. Ale to nie jedyny sposób na wykonanie teczki.

Nadruk może być przygotowany w postaci grafiki firmowej czy samego logo marki na froncie teczki na dokumenty. Podobnie rzecz się ma z kolorystyką – warto, aby była utrzymana w kolorach firmy. Spójność wizualna jest bardzo ważna. Opis firmy – jej historia i charakterystyka może się znaleźć natomiast na ostatniej stronie.

Taka teczka doskonale sprawdzi się jako typowa teczka reklamowa i biurowa teczka na dokumenty, która ułatwia ich segregację i utrzymanie niezbędnego porządku. To także idealny pomysł na tego typu teczki reklamowe, w których można umieścić materiały promocyjne i pokazać je na przykład podczas konferencji czy targów.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem będzie przygotowanie w firmowej teczce z nadrukiem odpowiedniego miejsca na elegancko i estetycznie przygotowaną wizytówkę.

Mamy wiele pomysłów na teczkę dla Twoje firmy. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Podobne wpisy