Pudełka na kosmetyki dla IsaDora

Pudełka na kosmetyki to wyjątkowa kategoria opakowań. Pudełko ma za zadanie nie tylko chronić produkt przed uszkodzeniem, ale również budzić zainteresowanie i zachęcać do przyjrzenia się ofercie firmy.

Dobrze zaprojektowane będzie przyczyniać się do budowania pozytywnego wizerunku marki i przyczyni się do sukcesu marketingowego. Powinno zostać dopracowane w najmniejszym detalu: być wytrzymałe i dopasowane gabarytem i trwałością do zawartości, a także estetycznie się prezentować. Projekt musi oddawać ducha firmy i współgrać z identyfikacją wizualną firmy. Powinno podkreślać najważniejsze cechy produktu i zachęcać do zainteresowania się nim.

pudełka na kosmetyki
pudełka na kosmetyki

Pudełka na kosmetyki na specjalne zamówienie

Pudełka na kosmetyki dla sklepu internetowego to przykład w pełni spersonalizowanego, dopasowanego do potrzeb klienta opakowania. Połączenie nowoczesnego projektu z najwyższej jakości wykonaniem sprawia, że opakowanie świetnie spełnia swoją podwójną rolę. Jako że w produkcji postawiono na wysokogatunkową, odporną na uszkodzenia tekturę pudełko skutecznie chroni produkt. Jednocześnie jego strona wizualna jest przyjemna dla oka, a także oryginalna. Mimo swojej prostoty projekt przyciąga uwagę i podkreśla atuty marki.

pudełka na kosmetyki
pudełka na kosmetyki
pudełka na kosmetyki

Pudełka w wyjątkowym stylu

Niewątpliwą zaletą opakowania jest unikalna estetyka. Pudełka na kosmetyki z kartonu z nadrukiem logo wykonane w technice sitodruku wykonano z dbałością o najmniejsze detale. Nad każdym etapem produkcji czuwali specjaliści z danej dziedziny. Zadbali o wykonanie dopasowanego do filozofii firmy projektu, zajęli się doborem wysokogatunkowego materiału, a także czuwali nad procesem wydruku i składania opakowań.

Do produkcji opakowań na kosmetyki użyto czarnego kartonu ozdobnego. Czerń kojarzy się z wysoką jakością oraz elegancją – ekskluzywny charakter opakowania podkreśla dodatkowo użyty materiał. Papier jest trwały i szlachetny, kojarzy się ze szlachetnością. Jego powierzchnia jest gładka i satynowo wykończona. Papier jest delikatny i przyjemny w dotyku, ale jednocześnie sztywny i trwały. W projekcie postawiono na maksymalną oszczędność. Jedynym nadrukiem wykonanym na pudełku jest logo firmy umieszczone na nakrywce. Biały nadruk jest dobrze widoczny na ciemnym tle i natychmiast przykuwa uwagę.

Elegancka czcionka zapowiada, że mamy do czynienia z produktem luksusowym. Wykonany metodą sitodruku wydruk jest wyraźny i odporny na ścieranie. W efekcie pudełka na kosmetyki doskonale się prezentują. Utrzymane w stylu klasycznej elegancji pudełka budzą skojarzenia z szykiem i klasą. Przypadną do gustu potencjalnej odbiorczyni produktu: kobiecie poszukującej ekskluzywnych kosmetyków. Projekt podkreśla najważniejsze cechy firmy: profesjonalizm, wysoką jakość produktów, stawanie na ponadczasowość i elegancję.

opakowania

Jak wykonaliśmy pudełka na kosmetyki?

Tworząc opakowania dla firmy produkującej kosmetyki, wzięto pod uwagę również specyfikę zamówienia. Ponieważ pudełka na kosmetyki mają chronić wrażliwą zawartość – szczególną uwagę zwrócono na ich trwałość. W produkcji użyto wysokogatunkowego kartonu, którego największą zaletą jest świetna trwałość. Sztywny karton nie wygina się i jest odporny na zagniecenia. Dzięki temu buteleczka z perfumami lub innymi kosmetykami jest skutecznie chroniona przed uszkodzeniami, takimi jak popękanie.

Dodatkowo użytą tekturę cechuje gładkie wykończenie i przyjemna w dotyku faktura. Papier świetnie chłonie farbę i zapobiega jej rozmazywaniu się. Połączenie wysokogatunkowych materiałów i nowoczesnej metody sitodruku dało wspaniały efekt w postaci eleganckiego opakowania na kosmetyki. Pudełka są trwałe, poręczne, wielkością dopasowane do produktu. Zapobiegają uszkodzeniu produktu, ale też świetnie się prezentują. Docenią je wszyscy wielbiciele oszczędnych, ekskluzywnych projektów.

pudełka na kosmetyki
pudełka na kosmetyki

Połączenie najwyższej jakości wykonania i minimalistycznego projektu pozwoliło na stworzenie opakowania jedynego w swoim rodzaju. Pudełka na kosmetyki dopasowano zarówno do charakteru i specyfiki samego produktu, jak i do profilu firmy. Eleganckie opakowanie świadczy o poważnym podejściu do klienta. Biorąc czarne, stylowe pudełko do ręki, klient widzi, że ma do czynienia z dopracowanym w najmniejszym detalu produktem.

Podobne wpisy