Pudełka ozdobne na prezent – Nespresso

Opakowanie, jeśli ma dobrze spełniać swoją rolę, powinno nie tylko skutecznie chronić zawartość przed wszelkimi uszkodzeniami, ale również doskonale się prezentować.

Pudełka prezentowe czy produktowe muszą wpadać w oko. Ich zadaniem jest wzbudzenie zainteresowania oryginalną stylistyką, ale i stworzenie spójnego elementu całej kampanii reklamowej i identyfikacji wizualnej firmy. Powinno budować pozytywny wizerunek marki, zachęcając do sięgnięcia po jej produkty i skorzystania z jej usług.

Pudełka na pyszną kawę

Pudełka ozdobne zaprojektowane z myślą o firmie Nespresso to dowód na to, że minimalizm bywa najbardziej efektowny. Prosta forma i sprawdzone rozwiązania kolorystyczne okazały się skuteczne. I chociaż całość jest oszczędna i stylowa, to równocześnie oryginalna i nieszablonowa. Opakowanie stworzyliśmy z najwyższej jakości materiałów, więc jest trwałe i odporne na uszkodzenia. Gotowe pudełka reklamowe maksymalnie dopracowaliśmy pod względem technicznym i estetycznym.

Jeśli chodzi o użyte materiały, postawiliśmy na najwyższą jakość. Do produkcji użyliśmy kartonu, który cechuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także duża wytrzymałość. Odporny na wgniecenia, pęknięcia i zagięcia zachowuje swój oryginalny kształt i fakturę oraz skutecznie chroni zawartość pudełka przed różnymi typami uszkodzeń: zabrudzeniami, wygięciem czy przetarciami. Gładki, przyjemny w dotyku papier o ładnej fakturze i stylowym wykończeniu estetycznie się prezentuje i budzi pozytywne skojarzenia. Świadczy o szlachetności, solidności i rzetelnym podejściu do klienta.

W naszej drukarni możesz zamówić kompleksową usługę – od indywidualnego wykrojnika, poprzez makietę aż do projektu graficznego. Sprawdź, co oferujemy!

Oryginalny projekt opakowania

Tym, co natychmiast przyciąga uwagę, w przypadku pudełek przygotowanych dla marki Nespresso jest niewątpliwie oryginalny projekt. Jego cechy charakterystyczne to klasa i elegancja. Zastosowanie kojarzących się z wytwornością kolorów – czerni i srebra – oraz oszczędne zdobienia powodują, że opakowanie prezentuje się niezwykle elegancko. Jedynym nadrukiem, który umieszczono na pudełku jest logo firmy – wydrukowane srebrną farbą dobrze się odcina od czarnego tła i natychmiast zwraca uwagę.

Pudełka najwyższej klasy

Atutem pudełek reklamowych Nespresso jest świadcząca o klasie i stylu oszczędność. Proste, nie narzucające się pudełka, wyróżniają się na tle kolorowych, przekombinowanych opakowań i przyciągają wzrok, budząc zainteresowanie swoją zawartością. Kojarzą się z profesjonalizmem i szykiem. Do podświadomości klienta wysyłają sygnał, że ma do czynienia z firmą, dla której priorytetem jest wysoka jakość i perfekcjonizm. Wybierając produkty tej marki, klient może liczyć na spełnienie swoich najbardziej wygórowanych oczekiwań.

A jakie pudełko możemy wydrukować dla Ciebie? Wyślij zapytanie i przedstaw nam swoje oczekiwania. Przygotujemy satysfakcjonującą ofertę.

Podobne wpisy