TOP 10 – najbardziej oryginalne opakowania na Walentynki

Nie od dzisiaj wiadomo, że Walentynki to nie tylko święto zakochanych. To również doskonała okazja na wykorzystanie motywów miłosnych w biznesie, a przede wszystkim w tym “prezentowym”. Zobacz 10 pomysłów na opakowania na Walentynki!

Walentynkowe słodkości

Słodycze to typowy, walentynkowy klasyk. Jest jednak jeden haczyk – muszą być wyjątkowe! I tak właśnie wyłania się spośród wielu nietuzinkowa czekolada, a nawet dwie, które imponują świeżością pomysłu i delikatnością. Pierwsza koncepcja imituje liścik miłosny, a druga insynuuje walentynkowy pocałunek.

opakowania na Walentynki
Fot. https://www.behance.net/malkhasyan6150

Prosto z serca Francji

Teraz coś dla odważniejszych i może trochę bardziej doświadczonych związkowo. Skoro serce to symbol miłości, kształt tego opakowania na Walentynki nie powinien nikogo dziwić – a to, że wystają tam jakieś aorty, to przecież normalne… W końcu to wino „from the heart of France”.

opakowania na Walentynki
Fot. https://www.behance.net/bolimond

Ciasteczka i kartki walentynkowe w jednym

Po co przepłacać, skoro można kupić dwie rzeczy na raz? Te opakowania na Walentynki mają nadrukowane śmieszne, miłosne napisy, które na pewno zapadną drugiej połówce w głowie.

opakowania na Walentynki
Fot. https://www.brandopus.com/

Śmiertelnie walentynkowy prezent

Ten napój bezalkoholowy to idealna alternatywa dla „procentów” w Dzień Zakochanych. Dodatkowo butelka posiada rewelacyjną etykietę, której głównym motywem jest kolorowa czaszka. Napój jest śmiertelnie pyszny, czy symbolizuje miłość aż po grób?

opakowania na Walentynki
Fot. https://www.our-creative.com/

Opakowania na Walentynki – cała seria

Jeśli stawiamy na praktyczność prezentu, to dobrym pomysłem jest zabranie swojej sympatii po prostu na mały shopping. Trzeba tylko wybrać odpowiednie ciuchy, a przy przy kasie zakupy zostaną zapakowane w specjalnie, walentynkowe torebki. Voilà!

opakowania na Walentynki
Fot. https://bvd.se/

Świeży oddech to podstawa

Ten prezent możesz wręczyć, ale równie dobrze możesz sam z niego skorzystać. Miętówki w kształcie serca w środku słodkiego opakowania na Walentynki przygotują Twój oddech na miłosne wzloty, a samo pudełko, zachęci do nich obiekt Twoich westchnień.

opakowania na Walentynki
Fot. http://gigawattgraphics.com/

Na nudę w związku

Czasami wystarczy, że prezent na Walentynki jest narzędziem, aby jeszcze bardziej zbliżyć parę ludzi. Po wielu wspólnych latach ciężko czasami odnaleźć znowu ten żar miłości. Jak sobie pomóc, jeśli skończyły się tematy do rozmowy? Najlepiej wykorzystać karty, które kryją w sobie zabawy dla zakochanych i wprowadzają nutkę tajemniczości w całe spotkanie. Taki gadżet mógłby również z powodzeniem wypełnić wnętrze innych, limitowanych opakowań na Walentynki.

opakowania na Walentynki
Fot. https://wanjanlee.myportfolio.com/

Dla nieśmiałych

Jeśli dopiero zaczynasz swoją miłosną historię i czasami zabraknie Ci słów na wyrażenie swoich uczuć, to koniecznie zwróć uwagę na design tego opakowania na Walentynki. Uważasz, że druga połówka jest piękna, mądra, a może chcesz jej wyznać miłość?

opakowania na Walentynki
Fot. www.mokalache.design

Niecodzienny design opakowania na Walentynki

Niesamowita, ekologiczna torba papierowa, za pomocą której, możesz wyrazić więcej niż „tysiąc słów”. Wystarczy, że naciśniesz odpowiednie kartoniki, które przekażą wiadomość do Twojej sympatii. Serduszko, „I love you”, a może usta?
opakowania na Walentynki
Fot. http://www.prompt-design.com/

Prawie własnoręczne pudełko

Nie ma nic piękniejszego niż prezent w charakterze handmade i mimo, że takie podarunki wymagają sporo uwagi i czasu do ich stworzenia, w tym przypadku nie trzeba się zbytnio głowić. Wystarczy wybrać odpowiednie karteczki obrazujące bliską osobę, wypisać ręcznie życzenia i gotowe. Efekt murowany!
opakowania na Walentynki
Fot. https://www.behance.net/annatrympali

Podobne wpisy